Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne valakinek kedve beszélge...

Lenne valakinek kedve beszélgetni, barátkozni egy 30-as kissé introvertált személyiségű férfival?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok, főként korombeliekkel beszélgetnék barátkoznék, férfiakkal, nőkkel egyaránt. Magamról annyit írnék hogy káros szenvedélyektől mentesen élek, szeretek olvasni, zenét hallgatni, mozogni, sportolni, a természetben lenni bár kirándulni nem szoktam. Érdekel a történelem, filozófia, az emberi elme, lélek, szellem, az edzések és minden ami ezekkel kapcsolatos. Főként csak internetes beszélgetésre és barátkozásra gondoltam, bár tudom ezeket nehéz fenntartani és általában nem hosszú életűek de azért egy próbát tennék aki esetleg nyitott lenne erre.
2022. dec. 21. 19:09
 1/2 anonim válasza:

Én nem hiszek a lélekben, szerintem nem születünk újjá, nem vagyok spirituális beállítottságú, nem vagyok sámán, nem hiszek a keleti orvoslásban, sem a homeopátiában, semmilyen áltudományos hókusz-pókuszban. Nem vagyok konteós, nem az USA rendelte meg a terrortámadást és a covid-19 állatoktól ered és nem Bill Gates laborjában fejlesztették tömegpusztító célzattal, a kondenzcsík kicsapódó vizpára és nem chemtrail, és az 5G technológia sem a covid oltással belénk injektált chipet aktiválja, hogy megfigyeljenek.

Nem vagyok vallásos, a vallás azért jött létre, mert több ezer éve a lokális kultúráknak kellett valami amihez fohaszkodnak, a sivár földi lét ehhez túl kiábrándító volt, illetve minden amit nem értettek egy istennel könnyen magyarázhatóvá vált. Manapság a vallást inkább politikai célokra használják, könnyen mozdítható, irányítható vele több millió ember, az egyén szintjén pedig egyszerűbb a felelősséget rátolni valakire, aki nem létezik.


Gondoltam, megkímelem az idődet. Ha tudsz ezekkel azonosulni, írj bátran.

30F

2022. dec. 21. 20:55
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-es az őszinte és részletes válaszod.

A hozzászólásban leírtad hogy miben nem hiszel és milyen nem vagy, de azt nem, hogy mi az ami érdekel, miben hiszel, mi az ami fontos számdra. Én viszont mivel elég introvertált vagyok nem igazán tudok beszélgetést kezdeményezni, nyitni mások felé, ebben sosem voltam jó, legtöbbször még én is nagyon nehezen tudok megnyílni másoknak. Így szerintem nem igazán vagyunk egymásnak megfelelő beszélgetőpartnerek, valamint amiatt sem mert nekem a spiritualitás alapvetően az életem részévé vált a sok egyedüllét miatt, attól függetlenül hogy nem vagyok vallásos, hiszek a lélekben, szellemben és nem vagyok materialista. Nyilván ez egyéntől függő ki miben hisz, vagy miben akar hinni. A Jehovások a bibliai tanításokban hisznek ezzel sincs baj. A gond akkor van ha másokra akarjuk ráerőltetni a hitünket mint ahogy a Jehovások is teszik. Azért hoztam fel pont őket mert az utóbbi 2 hétben 2-szer csengettek be hozzánk hogy terjesszék a hitüket, pedig már elsőre is jeleztük nekik hogy nem kérünk belőle. Spiritualitás alatt amúgy nem az ilyen pénzmágiát, szerelmi kötést meg hasonló tőlem távol álló dolgokat értem, ezek engem sem érdekelnek, hanem mondjuk a meditációt, az ego lebontását, az önkutatást, a valódi énünk, önvalónk megismerését. Így eléggé különböző a mentalitásunk és az életszemléletünk is emiatt is gondoltam hogy nem igazán lennénk egymásnak megfelelő beszélgetőtársak. Ettől függetlenül még egyszer köszönöm a hozzászólásod és az őszinteséged. Ritka ez a mai világban, főleg itt a gyakorin.

2022. dec. 21. 22:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!