Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve Szilvesz...

Valakinek lenne kedve Szilveszterkor valamilyen közös programhoz Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25 éves férfi vagyok, és sajnos úgy alakult, hogy az idei Szilvesztert egyedül fogom tölteni Budapesten. Olvasni terveztem, illetve sétálni a belvárosban. Utána sütni fogok valamit, és persze a pezsgő sem maradhat ki. Valószínűleg valami laza filmet is meg fogok nézni. Az jutott eszembe, hogy ha megvan a közös szimpátia, értékrend, stb. akkor nagyon szívesen fogadnám, ha egy hozzám hasonló cipőben járó Hölgy csatlakozna hozzám. Természetesen csak akkor, ha megvan a kölcsönös bizalom és szimpátia, azt szokta érezni az ember. Ha valakinek lenne kedve, írjatok bátran. Hangsúlyozom, hogy nem párt keresek!, de ha valakivel jól el tudnánk beszélgetni, sétálni, miért ne?Köszi, ha elolvastad, további kellemes ünnepeket mindenkinek!:)

2022. dec. 26. 17:12
 1/10 anonim válasza:
Alsó és felső korhatár van?
2022. dec. 26. 17:16
 2/10 A kérdező kommentje:
Az alsó talán 20-23, igazából az fontos, hogy intellektuálisan hasonlóak legyünk, hogy jól el tudjunk beszélgetni. Egy jó beszélgetésnél kevés nagyobb kincs van. :) Felső korhatár nincs, illetve ugyanez. :)
2022. dec. 26. 17:18
 3/10 anonim válasza:
Hárman lennénk, mehetünk? :) ffn
2022. dec. 26. 18:36
 4/10 A kérdező kommentje:
#3-as, esetleg több infót megosztanál rólatok? :)
2022. dec. 26. 18:38
 5/10 anonim válasza:
Hangsúlyozod nem párt keresel de ha jól értjük a valaki alatt lányra gondolsz. Egyenesebb így leírni.
2022. dec. 27. 02:37
 6/10 A kérdező kommentje:
#5-ös, egyértelműen leírtam, hogy nem párt keresek, és azt is, hogy emellett Hölgy társaságnak örülnék. Ez a kettő nem üti egymást, vannak lány barátai mindenkinek, akivel jól érzi magát, jól el tud beszélgetni. Úgy érzem, korrekt voltam, de köszönöm a hozzászólást, talán tudtam így pontosítani.
2022. dec. 27. 07:22
 7/10 anonim válasza:
Hanyadik emeleten lax fiam? tegnap vettem 350k ért olyan telepet hogy ukrán légvédelmi rakéták felrepülnek olyan ágyúja van de magasról akarom kilőni budapest fölé hadd lássák a csóró magyarok mekkora raj kriptovalutás csávó vagyok
2022. dec. 28. 02:58
 8/10 anonim válasza:
Engem érdekel. Találtál már valakit? Vagy aktuális még?
2022. dec. 29. 10:31
 9/10 A kérdező kommentje:
#8-as, írtam! Még aktuális.
2022. dec. 29. 15:42
 10/10 anonim válasza:
B*szni akarsz. Világos, mint a Nap.
2022. dec. 30. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!