Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, Fiúk! Kinek lenne...

Lányok, Fiúk! Kinek lenne kedve korizni és barátkozni is egyszerre holnap a Műjégen?

Figyelt kérdés

Lányok és fiúk, esetleg olyanok, akiknek nincsen kivel elmenni, mi együtt összefoghatnánk és csaphatnánk egy jó bulit ott.


Rólam annyi, hogy 21 éves fiú vagyok, szeretek korizni, de különös flikflakot nem tudok. Egy vidám, barátkozós-korizást szeretnék összehozni, legyünk nyitottak a másik felé és így mindenki szabadon tud társalogni a másikkal.


Helyszín: Városligeti Műjégpálya

Idő: 21:30-24:00


Akinek lenne kedve csatlakozni a barátkozós csoporthoz a jégen, írjon egy privátot rám és elárulom, hogy milyen öltözékben hol találjuk meg bent a másikat.



2023. jan. 6. 21:15
A kérdező szavazást indított:
Érdekelne
Ott leszek
Nem érdekelne
13 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Jó lenne, de az időpont sajnos nem jó, mert aznap bútort fogunk összeszerelni, ráadásul ha nem megyek el a fél 12-es busszal a város másik végéből a váróban kell aludnom. Amúgy szeretek korizni, régen tudtam is trükköket, azok alapjait amit a műkorcsolyázók is csinálnak, most már nem menne.
2023. jan. 6. 21:43
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy korábbi időpont, ami 16:00 és 20:00 között van, az is lehet.
2023. jan. 6. 21:47
 3/8 anonim válasza:
nagyon szeretnék, kár h nem lakok Bp-n, annyi lehetőségem lenne, barátkozni is. :( totál mennék amúgy
2023. jan. 6. 22:26
 4/8 anonim válasza:
Van inni való? :)
2023. jan. 7. 01:14
 5/8 anonim válasza:
melyik napra vonatkozik ez?
2023. jan. 7. 08:49
 6/8 A kérdező kommentje:

Van inni való!


És mára vonatkozik.

2023. jan. 7. 09:15
 7/8 anonim válasza:

Mentem volna szívesen, imádok jégkorizni ^^ (trükköket mondjuk nem tudok), de sajnos vidéki vagyok :c oda-vissza olyan össz. 2-3 óra az út vonattal meg esetleg busszal és sötétben nem szeretek egyedül mászkálni, pedig amúgy ez a barátkozós kori jó ötlet😅


(18L)

2023. jan. 7. 23:24
 8/8 anonim válasza:
Ha még tervezel ilyen összejövetelt, akkor létszi írj! :D
2023. jan. 8. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!