Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kinek tetszene ez a játék?

Kinek tetszene ez a játék?

Figyelt kérdés

A játék lényege, hogy különböző küldetéseket kap a játékos, amit elvállalhat, és ha teljesíti, akkor jutalomban részesül. A feladatok először nagyon egyszerűek, rövidek, pl először csak annyi, hogy menjen el valahova, aztán később érdekesebbé válnak.

A jutalom mértéke a feladatok nehezedésével arányosan emelkedik.

Hogyha egymás után több küldetést is elvállal a játékos, úgy hogy nem utasít vissza egyet sem, akkor bónuszt kap, ami egyre nő, annál több, minél hosszabb ez a "streak". A küldetések után tapasztalati pont is jár, és ha elér valamennyit, akkor szintet lép és választhat egy speciális képességet, ami segíteni fog a játékban.

Természetesen szó sincs semmilyen veszélyes, illegális vagy durva feladatról.



2023. jan. 7. 20:19
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
A kérdést egy másik felhasználó hasonló ötlete alapján és jóváhagyásával írtam ki a budapesti érdeklődők számára.
2023. jan. 7. 20:21
 2/36 anonim válasza:

Nem értem. Mi a feladat, hogyan bizonyítja hogy megcsinálta, Mi a jutalom, ki finanszírozza a jutalmat, miért finanszírozza, mi ennek az értelme? Honnan tudná egy lány, hogy ez nem egy ragadozó ügyeskedése?


Nem mondom hogy nem lehet vicces de azért a fenti kérdések helyénvalóak.

2023. jan. 7. 20:24
 3/36 A kérdező kommentje:

Valóban jogos kérdések. Szeretném először az érdeklődőket összegyűjteni és amint kialakult egy kis csapat megbeszélnénk a részleteket.

Szóval írjon bátran aki érez magában elég kreativitást. :)

2023. jan. 7. 20:27
 4/36 anonim válasza:
Szerintem valami youtube csatornaként működhetne. Ha összefognának a legismertebb hazai tartalomgyártók és kerítenének néhány nagyobb bevállalós szponzort akkor mehetne szponzor pénzből úgy, hogy a részvevőknek egy go pro-val dokumentálniuk kell mindent amit a játékosok egymás közt elelnőriznek.
2023. jan. 7. 20:27
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet. De szeretném minél függetlenebbre csinálni. Illetve a szponzorálással nincsen gond.
2023. jan. 7. 20:30
 6/36 anonim válasza:
A feladatokhoz inspirációnak egyébként a Jetlag yt csatorna jó lehet szerintem.
2023. jan. 7. 20:43
 7/36 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! :) Most kerestem rá.
2023. jan. 7. 20:45
 8/36 anonim válasza:
Egyetértek a 2-es kérdéseivel, de én hozzátennék olyat is, honnan tudom, hogy kifizetnek? Meg milyen csapatot akarsz összegyűjteni, ha nem akarod elárulni mi a célja ennek, kinek jó ez, meg most ha kapok 100 forintot mert elsétáltam 5km-re, érted, kevés embernek van pénze ezt normálisan finanszírozni, sz@rért hugyért meg senki nem fog rohangálni a ti szórakoztatásotokra, kevés a tét, sok a vesztenivaló, elég lényegtelennek tűnik nem beszélve arról hogy ez így elég sketchy. Ezt nagyon pontosan ki kéne találni, illetve nem beszélve arról, hogy maga a játék illegális lenne bizonyos szempontból szerintem :D De ne menjünk bele jogszabályokba és adóhatósági ügyekbe mert gondolom ehhez egyikőtök se ért aki akarja ezt csinálni. Bocsi de a mai világban, ilyen economyval, nehezen lehet bízni emberekben és hogy meg is kapom azt amit elvárok. De azért sok sikert ig és le ne bukjatok a nav előtt.
2023. jan. 7. 20:47
 9/36 A kérdező kommentje:
Értékelem, hogy elmondtad a véleményed, és felvetettél egy új szempontot is. Őszintén szólva ez egy kicsit elvontabb figuráknak van tervezve, akik némi izgalomra vágynak. És itt semmi rosszra nem kell gondolni. Nyilván nem vagyunk egyformák és ezzel nincs is semmi gond. De azért bízom benne, hogy találok hasonlóakat és közösen kidolgozunk valami jó és hosszútávú dolgot. Egyébként természetesen a jutalom mértékét is igényfelmérés alapján döntjük majd el.
2023. jan. 7. 21:01
 10/36 anonim válasza:
Megnézted az Idegpálya c filmet?
2023. jan. 7. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!