Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Debrecen környéki animések?

Debrecen környéki animések?

Figyelt kérdés
Vannak itt Debrecen környékén animések akikkel időközönként lehetne találkozni? Sajnos szinte az összes ilyen barátom az ország különböző szegleteiben él így nem nagyon tudunk találkozni. Szívesen ismerkednék ilyen emberekkel kortól és nemtől fúggetlenül.
2023. jan. 9. 16:42
 1/4 anonim válasza:
Lány vagy fiú vagy? Írj privátot.
2023. jan. 9. 20:51
 2/4 anonim válasza:
Ne írjál privátot! Mi a kedvenc animéd?
2023. jan. 10. 06:29
 3/4 A kérdező kommentje:
mindig az a kedvencem amit éppen nézek, most mindet nem sorolom fel de itt van néhány amit nézek/néztem: One piece, Dragon Ball Super, Naruto, Bleach, Soul Eater, My Hero academia, Made in Abyss, JoJo's bizarre adventure, Brand New Animal, One Punch Man, Tengen Toppa Gurren Lagann, Kill la Kill. És még van sok más, illetve a watch listemen is van még sok amit tervezek megnézni.
2023. jan. 10. 08:32
 4/4 anonim válasza:
Ezek nagyon jó animék én az inuyashát nagyon szeretem még.
2023. jan. 10. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!