Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedni vagy csak beszélgetni?

Ismerkedni vagy csak beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem kamu profil, mielőtt sokan támadnának.

Olyan sok ilyen kérdést láttam már itt mindenféle téren legyen akár a szingli anyukáktól a mentális betegségekre gerjedőktől át, hogy én is megpróbálom. Mármint, kicsit normálisabb verzióban. ( Kinek mi a normális mondjuk manapság nah mindegy...)

Rólam röviden és lényegretörően, leszbikus vagyok, 23 éves és soha nem volt még kapcsolatom a csendes személyem miatt, habár a baráti köröm is elég gyér. Néha elég bunkó tudok lenni és hangos is, de igyekszem amúgy átlag emberként viselkedni. ( Nem, nincs semmi mentális bajom, szimplán ilyen a személyem.)

Anime és művészetrajongó vagyok, de bármiről tudok beszélgetni amíg nem megy át perverz dologba.

Köszönöm hogy kiírhattam. :D



2023. jan. 10. 22:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ha nem zavar, hogy srác vagyok, írj nyugodtan. Értékelem az őszinteséget.
2023. jan. 10. 22:28
 2/16 anonim válasza:

Nem vagyok anime rajongó (bár pár animét láttam), de személyiségre jól kijönnénk szerintem, írj nyugodtan, ha tényleg úgy gondolod. :D


21/F

2023. jan. 10. 22:29
 3/16 anonim válasza:
Ha nem baj hogy nem nagyon ismerek animéket akkor írhatsz😊
2023. jan. 10. 22:54
 4/16 anonim válasza:
4. Legalább itt vagy te, akinek jól megy az olvasás.
2023. jan. 11. 00:59
 5/16 Gymnospermatophyta válasza:
5: +1
2023. jan. 11. 01:59
 6/16 anonim válasza:

Gratulálok 4, 5, 6...

" Ismerkedés » Barátkozás » "


A nagy szövegértés részben hol olvastátok azt, hogy társat keres? Barátkozni akar, és arra sincs sehol semmi konkrétum, hogy csak fiú vagy lány lehet, bár biztos a leszbikus szóig ment csak a tudomány....

2023. jan. 11. 03:16
 7/16 Gymnospermatophyta válasza:

7:

Ne legyél olyan, mint a 4:D Az 5-ös válasz szarkasztikus volt.

2023. jan. 11. 03:43
 8/16 anonim válasza:
Van olyan szituáció amikor mindegy, hogy fiú vagy lány az illető, főleg ha egyedül van az ember.
2023. jan. 11. 06:41
 9/16 anonim válasza:

Kérdező!?

Lányokat keresel vagy fiúkkal is szóba álsz itt beszélgetés, ismerkedés terén?

2023. jan. 11. 10:01
 10/16 anonim válasza:

4-es: Lehet azért, mert nem mindenki olyan egyszerű, mint te, hogy csak akkor beszélsz ellenkező nemből valakivel, ha szerelmes vagy belé. Van ilyen is, nem mondom, hogy gáz, csak azt, hogy nem mindenki így van berendezkedve.


2-es voltam.

2023. jan. 11. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!