Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Rocker férfiak, valakinek...

Rocker férfiak, valakinek lenne kedve beszélgetni? :)

Figyelt kérdés
Lány vagyok, de én nem vagyok rocker, bármilyen témában szívesen beszélgetnék.
2023. jan. 21. 13:37
1 2
 11/17 anonim válasza:

Ez is elég bíztató itt az ismerkedés kategóriában. Szóval nem magadat adod csak egy “karaktert” építesz és hazugság minden. Innentől biztosan hatalmas sikered lessz, ha már bevallod, hogy hazudsz mint a vízfolyás. xD

Ha leesett múlt időben írtam az egészet ebből következtethetsz rá, hogy már nem járok ilyenekre (de lehet, hogy ezzel az iq szinttel nehéz erre rájönni) főleg család mellett nincs már rá kapacitásom.

Nem is hergellek itt tovább bőven elég volt, meguntalak. :D Leírtad magad elég szépen.

2023. jan. 21. 17:33
 12/17 anonim válasza:
Akkor jó, ez volt a cél :)
2023. jan. 21. 17:37
 13/17 A kérdező kommentje:
Miért lennének igénytelenek a rocker férfiak??? Voltam már rocker pasival és egyáltalán nem volt igénytelen. 🙂
2023. jan. 21. 19:13
 14/17 anonim válasza:
Kérdező, hány éves vagy?
2023. jan. 22. 00:49
 15/17 anonim válasza:
Ha gondolod én is szívesen dumálok, írhatsz nyugodtan, bár ilyen kapcsolat, meg találkozás stb tekintetben nem ígérhetek semmit, így korod, meg hogy hova valósi vagy annyira nem is fontos, de a rocker része stimmel, bár elég elvont figura vagyok általában vagy nagyon meg szokott lenni az összhang aztán huzamosabban levelezek, chatelek emberekkel, vagy ár levélváltás után kiderül, hogy nem igazán van meg a közös hang.
2023. jan. 22. 04:44
 16/17 anonim válasza:
Írhatsz
2023. jan. 24. 07:16
 17/17 anonim válasza:
Írhatsz
2023. máj. 25. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!