Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy tudnék barátkozni?

Hogy tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22/L vagyok. 3 éve párkapcsolatban élek, de barátaim nincsenek. Nagyon egyedül érzem magam. Középiskolában rengeteg barátom volt, csak amint vége lett a sulinak, nem kerestük egymást. Vagyis, inkább nem egyeztek a céljaink, én versenyszerűen sportoltam, ők meg inkább bulizni szerettek, ami nekem nem fért bele, főleg, hogy nem iszok alkoholt (családon belüli alkoholizmus miatt). Persze nem zavart, hogy ők isznak, de én addigra már kinőttem ebből.

Párommal nem a legjobb a kapcsolatunk, a munkahelyemen egyedül dolgozok, esélytelen, hogy ott ismerkedjek.

Egyre jobban magányos vagyok, befele fordulok.

Tudnátok valamit javasolni, hol tudnék ismerkedni, illetve hogyan? Facebook csoportokat próbáltam már. Máshol meg nem tudom, hogy kéne ismerkednem. Nem merek leszólítani senkit, de ha hozzámszólnak szívesen beszélgetek. Nem tudok tartós kapcsolatokat kialakítani, pedig nem szoktam veszekedni, nem szoktam hisztizni, tisztelem magam és másokat. Mindent elfogadok, és mindent megértek. Imádok segíteni másoknak, és meglehet bennem bízni. Soha nem adok tovább semmit, soha nem beszélek ki senkit. Mindenem odaadnám annak, aki közel kerül hozzám. De valahogy mégsem tudok kialakítani hosszabb barátságokat.

Tudna valaki segíteni nekem, mert nagyon elveszett vagyok. :(

Jelenleg a tanulásra koncentrálok, hogy fejlesszem magam, de ha a sikereimet sem tudom megosztani senkivel, akkor mi értelme? A párom mégse olyan, mintha barátnőm lenne. Nem tudok megbeszélni semmit senkivel.

Előre is köszönöm a válaszokat. Legyen Szép Napotok!



2023. jan. 27. 09:48
 1/5 anonim válasza:

Bárhol tudsz. Kezdj el beszélgetni szimpatikus emberekkel, aztán majd kialakul, ha a másik fél is úgy akarja.

Ha gondolod megpróbálhatjuk. Én már más életszakaszban járok, házas vagyok (baba még nincs és úgy 2 évig még nem is lesz). Barátokat viszont nem találunk, egyikük se.

2023. jan. 27. 10:11
 2/5 anonim válasza:

Én is ilyen voltam, nekem sikerült fejlesztenem az önbizalmamat plusz “megtanultam” rendesen kommunikálni emberekkel. De ehhez is gyakorolni kell szerintem, meg a környezettel kell szerencsésnek lenned.

Itt neten könnyebb ez a dolog, szóval itt bárhol lehet kezdeni (főleg olyan helyeken érdemes, ahol közös érdeklődési pontot találsz emberekkel).

Vaagy velem is beszélgethetsz, próbát megér. :)

2023. jan. 27. 11:27
 3/5 anonim válasza:
Azok, akikkel bulizni mehettél volna, azok nem voltak barátok, csak iskolatársak. Nem volt közöttük egy, akivel szorosabbra tudtad volna fogni a kapcsolatot? Ha volt egy olyan, akit tényleg sajnálsz, hogy már nem tudsz róla semmit sem, akkor azzal próbáld újból felvenni a kapcsolatot. De nekem a két meglévő barátnőm a két munkahelyemről van, immár több mint 20 és 30 éve.
2023. jan. 28. 10:58
 4/5 Sens0r válasza:

Érdekes, kinek mit dob az élet.

Van egy hozzád hasonló barátom, ugyanilyen helyzetben. Csak a párjával beszél rajtam kívül.


Mindig az kell, ami nincs. Örülj annak amid most van egyelőre.


Nekem nagyon jó barátom rengeteg van, de én meg párkapcsolatra vágyom. :/

2023. jan. 28. 21:49
 5/5 anonim válasza:
nekem az összes állítólagos barátomnak minden fontosabb, mint a kapcsolatunk fenntartása, szóval én is elég magányos vagyok, viszont kicsit idősebb, mint te, már majdnem harminc, de szívesen ismerkedem, főleg, ha budapest környékén élsz, mert online nem az igazi azért
2023. jan. 29. 00:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!