Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki aki szeretne barátkozni...

Valaki aki szeretne barátkozni és komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés

Tehát olyanokat keresek akik tudnak és akarnak is kommunikálni, és hosszútávon gondolkoznak és nem csak az unaloműzés a cél. Vagyis benne vagyok alkalmi beszélgetésben is, csak ne tűnj el szó nélkül kérlek.

Nyilván ez sok mindentől függ, hogy hogyan tovább, előfordulhat, hogy nem passzolunk, de ha már a szándék megvan az is sokat számít.


Leginkább a 18-22 évesekre gondoltam, mert én is ebbe a korosztályba tartozom, de nem szigorú feltétel, hogy ennyi idős legyél.


Akinek lenne kedve hozzá, keressen nyugodtan!


2023. febr. 4. 18:22
 1/6 anonim válasza:
Előbb utóbb megszakad a levelezés ha minden témát kimerítesz. Nekem nincs kedvem barátkozni de ha elmondod a búdat-bajod visszaírok, mert mindig vissza szoktam.
2023. febr. 4. 18:55
 2/6 anonim válasza:
Lányokkal szívesen beszélek, már rengeteg srác haverom van és egy idő után már unalmas. 26F
2023. febr. 4. 19:04
 3/6 anonim válasza:
Egy tartós barátság már jó lenne.
2023. febr. 4. 23:44
 4/6 anonim válasza:
Szeretem, ha kétoldalú az érdeklődés és nem csak felszíneskedés megy, így ha valaki magára ismer, írhat.
2023. febr. 5. 01:06
 5/6 anonim válasza:
En is szeretnek baratkozni bar en egy picit idösebb vagyok. 😊
2023. febr. 5. 12:17
 6/6 anonim válasza:
Lennek kedvem, 21F
2023. febr. 5. 14:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!