Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni veszprém megye környékéről? 20F

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az elmúlt 1.5-2 évem nem volt a legegyszerűbb(legalább is lelkileg) így szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba és "új" barátokat, esetleg párt szerezni.

Tudom, nem ez a legalkalmasabb oldal erre, de azért egy próbát csak megér.

Szóval magamról: alapvetően elég introvertált ember vagyok, viszont igénylem a programokat és a rendszeres kimozdulást. Nem vagy bulizós típus, elég távol áll tőlem, de szívesen ülök be barátokkal (jelenleg nincs túl sok sajna) valahova, járok(vagy inkább járnék, mert mostanában nem nagyon voltam) el mozizni/edzeni stb. Emellett szeretek kirándulni is, mászkálni mindenfele. Itthon általában játszok, bár mostanában erre kevesebb időm volt. Szeretem a horror/thriller filmeket, sorozatokat, illetve az elmúlt kb 1 évben az animék világába is belecsöppentem de túl sokat még nem néztem xd

Nagyon szeretem az állatokat, főleg a kutyákat és macskákat.

Olyan is nyugodtan írjon, aki nem közvetlenül veszprém megyei, alapvetően nem nagy probléma számomra.

Nagyjából ennyi szerintem így elsőre, köszi mindenkinek, aki végig olvassa!



2023. febr. 10. 15:40
 1/7 anonim válasza:
nekem írhatsz
2023. febr. 10. 18:12
 2/7 anonim válasza:
Írj ha gondolod 😉
2023. márc. 6. 20:16
 3/7 anonim válasza:
En
2023. márc. 8. 19:30
 4/7 anonim válasza:
Enis
2023. ápr. 25. 08:39
 5/7 anonim válasza:
Veszprém 18F
2023. máj. 20. 19:59
 6/7 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, ha gondolod 21F
2023. júl. 15. 05:50
 7/7 anonim válasza:
írhatsz
máj. 4. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!