Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnék ismerkedni/ barátkoz...

Szeretnék ismerkedni/ barátkozni. Valakinek lenne kedve ? F37

Figyelt kérdés

Normális, kedves, aranyos emberekkel szeretnék ismerkedni.

Olyanokkal akik hasonló gondolkozásúak, értékrendűek mint én.

Leginkább a női nemet részesíteném előnyben.

De ez nem feltétel ☺️


Voltak barátaim “ nagy része bebizonyította nem való barátnak” , akik megmaradtak sajnos család/ munka távolság miatt nem igazan van lehetőség találkozásra/kommunikációra.😢 Ezért sajnos ide kényszerülök hátha akad még olyan ember aki hasonló helyzetbe került, és jól esne neki is beszélgetni valakivel, mint nekem.

Kicsit bővebben magamról: Mint feljebb írtam 37 éves srác vagyok,kopasz tetovált, van piercingem is. 183cm magas vagyok. 46 os a lábam 🤪

Nem vagyok beoltva semmilyen hülye vakcinával.

Szeretem a hiphop/ rock zenei stílust,

Érdekelnek a műszaki kűtyűk, szeretek utazni, beszélgetni, van humorom. Kb ennyi többit talán üzibe :)



2023. febr. 16. 19:40
 1/9 anonim válasza:
Miért érezted szükségét annak, hogy kiemeld, hogy oltatlan vagy?
2023. febr. 16. 20:04
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert olvastam máshol hogy eléggé elfogult a társadalom, és két részre oszlik ezzel kapcsolatban. Vannak akik nem is akarnak oltottal vagy éppen oltatlannal ismerkedni. Ezt szerettem volna megelőzni ezzel.
2023. febr. 16. 20:08
 3/9 anonim válasza:
Értem. Mivel azt írtad, hogy nem vagy oltva "semmilyen hülye vakcinával", gondolom olyan nőt keresel, aki szintén oltatlan.
2023. febr. 16. 20:10
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen. Nem vagyok az az elfogult ezzel kapcsolatban. Egyszerűen én nem hiszek benne, és ezzel ezt a részét le is szeretném zárni 😉
2023. febr. 16. 20:13
 5/9 anonim válasza:
Ha nem lennél elfogult, nem azt írtad volna, hogy "hülye vakcina" 🙂
2023. febr. 16. 20:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké👍 biztos most jobb neked. Tipikus hozzáállás….
2023. febr. 16. 20:22
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Ha gondolod, írj privit. :)

2023. febr. 17. 07:02
 8/9 anonim válasza:

#1-es, kákán is csomót keresel? :D

Sok szerencsét kérdező! :)

2023. febr. 19. 10:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. febr. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!