Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne valaki levelezni...

Csenge020601 kérdése:

Szeretne valaki levelezni (papíralapon)?

Figyelt kérdés

Levelezőtársat keresek, aki benne lenne, hogy papír alapon, postán levelezzünk, rendszeresen. Csupán barátkozás és a levélírás hangulatának céljából.

Elsősorban fiatal nőkre gondolok, hiszen én is az vagyok. Hogy meggyőződhessünk egymás “valódiságáról” és ne váljunk férfiak csalásainak áldozatává, először facebook-on felvehetnénk a kapcsolatot. Ott megadhatnánk egymásnak a levelezési címünket.

Ha érdekel, írj privát üzenetet itt. :)



2023. febr. 25. 19:20
 1/10 anonim válasza:

Rendkívül nemes szándékra vall, hogy "ne váljunk férfiak csalásainak áldozatává".


Bárcsak a középkorúak ugyanígy összefognának!!!

2023. febr. 25. 19:35
 2/10 anonim válasza:

37 éves férfiként izgatottan olvastam soraidat, majd hamar odalett a lelkesedésem, amikor olvastam, hogy hölgyeket keresel, de természetesen megértem. Sajnos sok a debil férfi a neten.

Ez nekünk is gondot okoz, mert miattuk minket is egy kalap alá vesznek. Nem keresek párt, nem áll szándékomban ismerkedni romantikus indíttatásból, de az ilyenek miatt sajnos esélyt se kapunk. A papír alapú levelezés pedig hab a tortán. Kívánom, hogy sikerrel járj!

2023. febr. 25. 20:03
 3/10 anonim válasza:
Mivel ilyen esetben rögtön a másik címét is megtudja az illető, én se bíznék akárkiben.
2023. febr. 25. 20:13
 4/10 anonim válasza:
2-es vagyok, külföldön élek, így nem igazán izgat ha valaki megtudja a címem. Mégis mihez kezd vele?
2023. febr. 25. 20:16
 5/10 anonim válasza:
37 éves csávóként tudni a címed, vagy huszonéves kiscsajként szerintem kicsit más...
2023. febr. 25. 20:20
 6/10 anonim válasza:
Ja, ok ez igaz. Bocs, nem zaklatok senkit, így nem igazán értettem, miért lenne gáz. Itt nálunk ez teljesen hétköznapi hogy megadod a címed bárkinek, pláne ha ilyen adok-veszek csoportokban aktív vagy. Én is mentem már fiatal csajhoz, és hozzám is jöttek már. Soha meg nem fordult a fejemben, hogy ez gáz lehetne.
2023. febr. 25. 20:24
 7/10 anonim válasza:
#6: Itt ne lepődj meg semmin, az itteni nők nagy része frusztrált, illetve betegesen retteg mindentől és mindenkitől, ezért már csak a "férfi" szó olvastára is az jut az eszükbe, hogy csak és kizárólag szatír, gyilkos stb. lehetsz.
2023. febr. 25. 23:15
 8/10 anonim válasza:
Addig örültem a kérdésnek, amíg nem jelezted, hogy csak nőkkel leveleznél, de megértem.
2023. febr. 26. 00:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha valakit megbántott a férfiakra vonatkozó rész. Tisztában vagyok vele, hogy vannak rendes emberek is, azonban itt a gyakorin rengeteg rossz tapasztalat ért már. Ráadásul a párom nem szeretné, hogy férfival levelezzek. Ez szerintem érthető.
2023. febr. 26. 06:31
 10/10 anonim válasza:
Maximálisan érthető. Sok sikert kívánunk! :)
2023. febr. 26. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!