Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mikor lehetnek ilyen barátaim,...

Mikor lehetnek ilyen barátaim, mint a Partizánban szereplők, stb?

Figyelt kérdés
Mikor lehetnek olyan értelmes barátaim, ismerőseim, mint akik a Partizánban vagy egyéb helyeken vannak? Úgy örülnék, sírnék a boldogságtól, ha értelmes embereket találhatnék, akikkel lenne miről beszélgetni egészen a témákba mélyre ásva magunkat.

2023. márc. 6. 23:06
 1/8 anonim válasza:
Hát olyanokat nem itt fogsz találni. :-) Facebook csoportok?
2023. márc. 6. 23:21
 2/8 Kroms válasza:
Partizán alatt a komcsi Gulyás et. csatornáját érted? Mert ha olyan barátokra vágysz, mint ő, akkor inkább terápiára lehet szükséged...
2023. márc. 7. 00:42
 3/8 anonim válasza:

Oda jellemzően szakértők mennek, akik 10-20-30+ éve kutatják azt a területet, amiről beszélnek, azért tűnnek értelmesnek. Értelemszerűen akkor kerülhetsz a társaságukba, ha ledoktorálsz és szakmai kapcsolatba kerülsz velük kutatásaid, előadásaid, konferenciáid során.


Laikusként eljárhatsz könyvbemutatókra, csatlakozhatsz önkéntes szervezetekhez.

2023. márc. 7. 05:54
 4/8 anonim válasza:
Ehhez elsőnek neked is értelmesnek és műveltnek kell lenned.
2023. márc. 7. 07:03
 5/8 anonim válasza:
A kérdés az, hogy veled lehet-e így beszélni.
2023. márc. 7. 08:33
 6/8 anonim válasza:

Az ilyen csoportosulások - de egyébként még a parlamenti pártok egy jelentős része is - egyetemen alakultak. Szóval menj egyetemre és élj aktív szociális életet.

BÖlcsészet, társadalomtudományok, orvosok, közgazdászok, ilyesmi..


Persze az is benne van, hogy 10ből 1 ha lesz olyan aki tényleg magas fokon kezdi el űzni az egészet és nenm csak sima megélhetésre használja a tudását, hanem meg is osztja a környezetével. És talán még így is magas arányt mondtam.

De mesterszak és PhD felé közeledve egyre több ilyen emberrel fogsz találkozni.

2023. márc. 7. 10:38
 7/8 anonim válasza:
önkénteskedj olyan szervezetnél, ami ténylegesen érdekel :) igy még hasznos is lehetsz
2023. márc. 7. 23:12
 8/8 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is. Téged mely tudományágak foglalkoztatnak? Vagy inkább érzelmekről szeretnél beszélgetni?


Örömmel venném, ha írnál nekem magadról!


30f

2023. márc. 18. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!