Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki jókat beszélgetni és...

Valaki jókat beszélgetni és barátkozni esetleg ?

Figyelt kérdés

Nem , itt nem arra gondoltam hogy pár nap múlva béke poraira, hanem esetleg tényleges barátság is létrejöhetne.

Hogy kicsit infódús is legyen :

28 leszek , lány vagyok ( a nő túlzás lenne ) aki imád a természetben lenni - na nem olyan terepen ahol kilehelem a lelkem- , rajzolni -de tehetségem nincs hozzá- és írni .

Szeretek mindenféléről tanulni is . Most készülök újra érettségizni mert terveim között szerepel valamilyen informatika tanulása . Leginkább egyébként az emberi természet ami érdekel , de ugye a fránya pontszám…

Órákig írhatnék még , de felesleges mert úgy is levelezni fogunk ha eljut odáig a dolog :D



2023. márc. 8. 14:48
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Nekem írhatsz
2023. márc. 8. 14:59
 2/27 anonim válasza:
Ohh, ez érdekesen hangzik. Ha megundtad a többueket és még nem vesztetted el a reményt, hogy normálisan beszélgess valakivel akkor írj rám :D
2023. márc. 8. 15:01
 3/27 anonim válasza:
Informatikán belül mit szeretnél csinálni?
2023. márc. 8. 15:02
 4/27 anonim válasza:
Na, újabbb kamu...Nem is válaszol.
2023. márc. 8. 15:03
 5/27 A kérdező kommentje:
Mindenkinek írni fogok , csak mivel új a felhasználó , 15 percenként egy levelet enged ..:D Nem mindig úgy alakul minden ahogy szeretnénk kedves 4-es. De írni fogok !:)
2023. márc. 8. 15:14
 6/27 anonim válasza:
Szívesen barátkozom veled, ha hosszútávú barátság is lehet. Nem túl jó érzés, hogy folyamatosan cserélődnek, de manapság sajnos csak ilyet találok. Amúgy szoftverfejlesztő vagyok.
2023. márc. 8. 15:15
 7/27 anonim válasza:

Miért vagy űj felhasználó?

Most regisztráltál az oldalra?

Ha igen, miért gondoltad úgy, hogy itt kellene barátkozni?

2023. márc. 8. 15:17
 8/27 anonim válasza:
Merre laksz?
2023. márc. 8. 15:17
 9/27 anonim válasza:
Kis öcsém unatkozik ezért regisztrált egy kamu profilt.
2023. márc. 8. 15:18
 10/27 anonim válasza:
IT-ben dolgozom, hobbi grafikus vagyok, írj ha gondolod :)
2023. márc. 8. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!