Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek nincsen kedve...

Valakinek nincsen kedve beszélgetni ?

Figyelt kérdés
Sikeresen lebetegedtem és mivel mindenki dolgozik eléggé unatkozom. Google Chatet szoktam használni. Ha gondolod írj és felveszlek. Igazából nagy elvárásom nincsen szívesen beszélek fiúkkal és lányokkal is. Én lány vagyok, ha ez számít esetleg.

2023. márc. 23. 10:20
 1/7 anonim válasza:
Ha gondolod, beszélgethetünk.
2023. márc. 23. 10:27
 2/7 anonim válasza:
Írj rám, és beszélhetünk. :)
2023. márc. 23. 11:20
 3/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2023. márc. 23. 11:50
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy kis pontosítás a kérdéshez.

Nem szexpartnert keresek, nem maszti pajtást, nem kapcsolatot, nem kérek képeket senkitől és nem cserélek képet sem. Simán kificamodott a bokám és ez miatt ágyhoz vagyok kötve és unalom van. Tehát csak gondoltam hátha akad valaki akivel lehet beszélgetni. Ezért írtam ki a kérdést nem kell többet bele látni. Köszke😁

2023. márc. 23. 12:48
 5/7 anonim válasza:

Oh, kérdező, hamar megdobáltak kéretlen üzenetekkel látom. :D


Ez a gyakori sajnos. Ha nem ismerkedsz, akkor is lesz aki annak veszi. Én is emiatt hagytam fel az itteni beszélgető társ, vagy barátkereséssel is. Egyszerűen annyi itt "vadász", hogy elveszik köztük a normális ember.


Minden esetre, kitartást! A lábadnak meg jobbulást!:D

2023. márc. 23. 13:05
 6/7 anonim válasza:
pedig már majdnem küldtem a malacomrol képet, na mindegy a te veszteséged :D
2023. márc. 23. 14:30
 7/7 anonim válasza:

"Én lány vagyok, ha ez számít esetleg."

Ezen az oldalon csakis ez számít. Sok kiéhezett barom fog még rádrepülni

2023. márc. 28. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!