Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretne barátkozni valaki...

Szeretne barátkozni valaki Hajdú-Bihar megyében? :D 18/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátkozni szeretnék, mert nagyon magányos vagyok. Elsősorban Debrecen környékén, lányokkal, kizárólag a saját korosztályomból,

de kiemelem, hogy nem vagyok leszbikus, és az ilyen jellegű üzeneteket nem is szeretnék kapni, köszönöm:)

Részletes bemutatkozást privátban szeretnék írni, de ami talán lényeges, nem iszok, nem dohányzom, és bulizni sem szoktam

mert az ilyesmi nem teljesen az én világom. Ezek helyett jobban értékelem az egyszerű sétákat, beszélgetést, lelkizést, valamint

nagyon szeretek nevetgélni, emlékeket szerezni:D


Köszönöm szépen!


18/L - Debrecen.



2023. ápr. 5. 01:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hidd el, itt nem a leszbikus lányoktól kell félned... :D
2023. ápr. 5. 01:39
 2/11 A kérdező kommentje:
Jól kezdődik :D
2023. ápr. 5. 01:58
 3/11 anonim válasza:
"Szia, én fiu vagyok, de szívesen megdug.. khm, barátkoznék veled. Igaz nem is vagyok a korosztályod, de fiatalos vagyok" kb ilyen üzenetekre számíts.
2023. ápr. 5. 05:57
 4/11 anonim válasza:
Tök aranyos, értelmes nyitó poszt. :-)
2023. ápr. 5. 07:36
 5/11 anonim válasza:
Aranyos vagy de itt tényleg mindenki a dugásra hajt
2023. ápr. 5. 08:22
 6/11 anonim válasza:
Ne hagyd, hogy elvegyék a kedved. Persze többség ilyen ezen az oldalon, de hidd el ki lehet fogni értelmes normális embereket. Nekem is volt kinn hasonló posztom régebben itt, konkrétan Debrecenről. Én akkor beszéltem fiúkkal, lányokkal egyaránt, voltak selejtesek, de van akikkel mai napig beszélek. Attól függ az értelmesebbje olvassa-e a kérdést vagy csak később én kaptam privátot 5 hónap után is. Good luck neked is, remélem lesz valaki.
2023. ápr. 5. 08:44
 7/11 anonim válasza:
én szívesen barátkoznék. 19L
2023. ápr. 5. 15:20
 8/11 anonim válasza:

Sziaa! Én is szívesen barátkoznék veled, dee sajnos nem debreceni vagyok, sőt a közelben sem lakom. Ha esetleg meggondolnád magad és nem csak debreceniek jöhetnek szóba, akkor kérlek írj. Dee persze teljesen megértem, ha nem lesz így, már csak a személyes találkozók miatt is. Csupán gondoltam egy próbát megér. :D Legyen szép napod! ^^

18/L

2023. ápr. 5. 17:09
 9/11 anonim válasza:
Én nem akarom megdugni, túl fiatal. :D Pedig már megörültem a kérdésnél, ritkán látni itt Hajdúságit.
2023. ápr. 5. 22:50
 10/11 anonim válasza:

Nem vagyok hajdúsági, meg a kérdező korosztálya sem, de szívesen beszélgetek.


Rábíznám a döntést, mielőtt megköveztek :D

2023. ápr. 7. 06:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!