Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Itt lenne elég jelentkező egy...

Itt lenne elég jelentkező egy DnD kampányhoz?

Figyelt kérdés

Totál noob vagyok, még egyszer sem játszottam, de most újra kedvet kaptam hozzá, és itt annyi unatkozó ember van, hogy gondoltam időtöltésnek tökéletes lenne.


Akár online is lehetne, mondjuk Discordon. De amúgy szegedi vagyok, és 20/f



2023. ápr. 6. 16:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
Mi az a DnD?
2023. ápr. 6. 17:01
 2/16 anonim válasza:

1es, Dungeons and Dragons, asztali szerepjáték. Amivel a srácok játszanak a Stranger Thingsben:D (az emberek többségének így van meg:D)


Kérdező, ha még sosem játszottál, hog yérted, hogy "újra kedvet kaptam játszani"?:D Vag ykedved már régebben is volt, csak akkor sem játszottál?


Nekünk van épp kampányunk, szóval nekem nem férne bele, de a neheze a mesélő megtalálása. Mint teljesen kezdő gondolom nem te mesélnél.

2023. ápr. 6. 18:07
 3/16 anonim válasza:
Lányok is mehetnek?
2023. ápr. 6. 19:06
 4/16 anonim válasza:
Ha sikerül összehozni egy csapatot akkor lehet még kedvet is kapok hozzá :D
2023. ápr. 6. 19:09
 5/16 anonim válasza:
Úgyis lehet jelentkezni hogy az egészről annyit tudok hogy készült egy film róla? 🤔 Lehet kipróbálnám, mivel elég kocka vagyok nyitott vagyok az ilyenekre, plusz magányos vagyok és jó lenne barátokat is szereznem. Viszont ha nagyon nem jön be akkor lehet kilépek, csak akkor vegyetek fel, ha ez nektek oke.
2023. ápr. 6. 20:29
 6/16 anonim válasza:

5, ez nem egy ki nevet a végén, ide azért illik vágni pár tucat oldalnyi szabályt fejből, hogy jól működjön a játék...

Kampányt indítani úgy, hogy bármikor bedobhatod, hogy ez neked off meg eléggé nem jófejség, tekintve, hogy egy embernek jópár órája benne van, hogy egyáltalán te játszhass. Hisz a kalandot ki kell találni, a térkéet meg kell rajzolni, az ellenség karaktereit meg kell alkotni. Én anno 3-4 óra alatt már összehoztam egy 1-2 alkalmas (4-10 órás) kalandot, de egy igényesebb sztorihoz ennél azért több kell.

Persze ez a mesélő döntése, hogy bevesz-e ilyen ígéret mellett, de tudd, hogy egy csapat faképnél hagyása nem kevés munkaórát tesz tönkre.

2023. ápr. 6. 22:15
 7/16 anonim válasza:
Engem is érdekel, én is kezdő vagyok. :)
2023. ápr. 6. 22:17
 8/16 anonim válasza:
6-os az 5-ös vagyok. Mint mondtam semmit nem tudok róla, de kipróbálnám. De az elején megmondtam hogy mi a feltételem, szóval ebből szerinrem elfogják tudni dönteni hogy kellek e vagy sem. Én előre elmondtam ezt, nem csak szónélkül faképnél hagytam őket😀. Szóval köszönöm, de nem kell illemből kioktatnod, tudom magamtól is.
2023. ápr. 6. 23:10
 9/16 anonim válasza:
Transz hölgyek is jelentkezhetnek?
2023. ápr. 7. 00:42
 10/16 A kérdező kommentje:

#2, " Vagy kedved már régebben is volt, csak akkor sem játszottál?"

-Igen, úgy egy éve majdnem leültünk játszani akkori haverjaimmal, de végül nem lett belőle semmi.

2023. ápr. 7. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!