Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Székesfehérváriak! Lenne...

Székesfehérváriak! Lenne köztetek olyan, akinek lenne kedve velem elmenni edzeni? 20-24 éves korosztályról lenne szó.

Figyelt kérdés

A kérdés fiúknak szól, mivel én is az vagyok és barátokat keresek. 23 éves vagyok, már dolgozom és a belvárosban lakom.

Amit tudni érdemes rólam, hogy már elég régóta edzek otthon saját testsúllyal, 2017-ben jártam is edzőterembe, de azóta nem voltam. Nem nagyon vágom azt se, hogyan kell szabad súlyokkal edzeni, mivel nincs sok tapasztalatom vele. Megmondom őszintén nem tudom, hogy jó ötlet-e a kérdés, szóval az is értékes visszajelzés számomra, ha szerinted ez valami miatt rossz ötlet lenne.



2023. ápr. 23. 17:11
 1/1 anonim válasza:
Ugyan itt lányt keresek, 19 éves vagyok.
2023. júl. 9. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!