Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szegeden lehet vhol barátkozni...

Szegeden lehet vhol barátkozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 07:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igen
2023. ápr. 28. 08:03
 2/11 anonim válasza:
A Pick Szeged hazai meccsein a Pick Arénában...Egymást érik a fesztiválok:borfeszt,újszegedi liget,Széchényi tér,Deja vu,SZIN...
2023. ápr. 28. 08:57
 3/11 A kérdező kommentje:
És egyedül menjek ki ezekre?
2023. ápr. 28. 09:28
 4/11 anonim válasza:
Ha nincs barátod:igen.Rajtad kívül senki nem tudja hogy egyedül vagy...mondjuk az nem derül ki a kérdésedből fiú vagy,vagy lány.Meccsekre egyedül járok,bár ott szoktam találkozni ismerősökkel.Olyan csajok járnak az Arénába,képtelenség a játékra koncentrálni.Gyalog átsétálsz a hídi vásáron újszegedre, a ligetbe-szerinted hány embert fog érdekelni hogy egyedül vagy?Koncentrálj az élményre,a látványra,illatokra,vegyél egy üdítőt,egy csomag kókuszgolyót.Bármelyik eseményre kimehetsz egyedül,nincs szabály hogy "Csak pároknak"...Ha zavarban vagy,gondold azt hogy egy társasággal jöttél-csak otthagytad őket mert sétálni támadt kedved.Csak elindulni nehéz,ha már ott vagy könnyebb feloldódni.
2023. ápr. 28. 09:54
 5/11 anonim válasza:
Igen, a város teljes területén megengedett az ismerkedés.
2023. ápr. 28. 11:08
 6/11 A kérdező kommentje:
Velem senki se barátkozik :(
2023. ápr. 28. 11:29
 7/11 anonim válasza:
Tudtad hogy Szegeden van az ország legrégebb óta működő discoja?/Állítólag,olvastam valahol.../ Én már kinőttem belőle,de régen szerettem oda járni-és képzeld:legtöbbször egyedül...
2023. ápr. 28. 12:49
 8/11 anonim válasza:
Kérdező.. ne csak várd a sült galambot, nyiss te is az emberek felé a rinya (Velem senki se barátkozik :( ) helyett
2023. ápr. 29. 07:46
 9/11 A kérdező kommentje:

7!


Már kinőttem én is a diszkóból. :/ :)

2023. ápr. 29. 08:40
 10/11 anonim válasza:
Miért,hány éves vagy?Harminc-egynéhány évesen még eljártam Singbe-most negyven felett már cikinek tartom...De a többi rendezvény kortalan.Nekem sincsenek barátaim,de azért tavaly rászántam magam,elmentem a SzIN-re,életemben először.Az volt a motiváció,hogy szegedi vagyok,hogy néz ki hogy sosem voltam az ifjúsági napokon?És mint kiderült,egyáltalán nem "lógtam ki a sorból",jár oda minden korosztály.A Deja VU is olyan,még nem voltam de szeretnék egyszer menni...Nekem inkább az a bajom,hogy inni nem iszom-alkoholt-,és nehezen szánom rá magam hogy egész éjjel fent legyek.Fiatalon ez nem volt probléma...
2023. ápr. 29. 10:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!