Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan, aki épp átlépet...

Van itt olyan, aki épp átlépett vagy átlépni készül egy fontos határt, korszakot, fejlődési szakaszt, kapcsolatot, feladatot, stb. hagyott vagy hagy épp maga mögött, 30-40 nő és van kedve a határátlépésekről beszélgetni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 22:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
Miért pont nő?
2023. máj. 3. 22:56
 2/16 A kérdező kommentje:
Azért, mert viszonylag sok mély férfibarátom van, akikkel sokat beszélgettünk és beszélgetünk például erről a témáról is, viszont nagyon kevés nővel tudtam ilyesmiről beszélni és érdekel, ők miképp élik meg, hogy kezelik az ilyen fontos helyzeteket.
2023. máj. 3. 22:59
 3/16 anonim válasza:
Én nem vagyok 30 nő, csak 1, de éppen így vagyok, igen.
2023. máj. 3. 23:13
 4/16 A kérdező kommentje:
Tényleg, kihagytam a kérdésből a "körüli" szót!
2023. máj. 3. 23:15
 5/16 anonim válasza:
Az "éves" szót hagytad ki.
2023. máj. 4. 07:10
 6/16 anonim válasza:

"Azért, mert viszonylag sok mély férfibarátom van, akikkel sokat beszélgettünk és beszélgetünk például erről a témáról is, viszont nagyon kevés nővel tudtam ilyesmiről beszélni és érdekel, ők miképp élik meg, hogy kezelik az ilyen fontos helyzeteket."


Ha megnézed azokat a kérdéseket amiknél szintén hangsúly, hogy nő legyen a beszélgetőpartner, ott szinte mindig ilyen magyarázat van.

Most azon gondolkodom, hogy vagy minden kérdező ugyanaz amiért ezt a dumát nyomja, vagy pedig minden pasi azt hiszi, hogy ez egy reális magyarázat.

2023. máj. 4. 08:07
 7/16 anonim válasza:
6: megosztod, hogy mi gond a magyarázattal vagy hogy egy ffi nővel ismerkedne? Nem inkább te gondolkodsz többet a kelleténél termeszetes dolgokon?
2023. máj. 4. 08:18
 8/16 anonim válasza:

7-es: Nem. Itt arról van szó, hogy nagyon sok a rossz tapasztalat. Nem csak nekem, más nők is szokták írni, hogy sokszor barátként írnak a férfiakra, beszélgetnek, a szándék előre leszögezett volt... aztán amint kiderül, hogy a nőnek kapcsolata van vagy tényleg csak barátkozni akar akkor sok férfi felszívódik.


Ezen kívül semmi se indokolja, hogy a fenti dolgok (mint a határ/korszak átlépés) csak nőkkel megosztandó dolog legyen.

Ha egy férfi tényleg arról akarna beszélgetni milyen megterhelő időszakot él át lelkileg ezen téren, akkor legyen nyitott más férfiak társaságára is. Hisz pont itt van a lényeg! Úgy érzi sok férfi, hogy férfitársaival nem tud megosztani érzelmesebb dolgokat és emiatt nők társaságára vágyik... akkor meg lépjük már át a toxikus maszkulinitás határát és beszélgessenek végre egymással is ilyen dolgokról.


Szóval mindig, mindig nagyon gyanús, hogyha egy férfi ténylegesen csak barátkozni akar, de CSAKIS nővel.

2023. máj. 4. 08:32
 9/16 anonim válasza:
#7 nem azokkal van a probléma, akik kerek perec megmondják, hogy társkeresési szándékkal ismerkednének. Tapasztalatból írom, hogy a férfiak 99%-a, akik "barátkozni" szeretnének, valójában párkapcsolatot keresnek, csak pontosan tudják, hogy a nők nyitottabbak a barátkozásra, és így könnyebb megkörnyékezni őket. Azonban ott van az a bizonyos hátsó szándék, és ha felmerül a kérdés, hogy miért pont nőket keres barátkozáshoz, akkor tipikusan egy ugyanilyen, vagy ehhez nagyon hasonló "magyarázat" érkezik.
2023. máj. 4. 08:41
 10/16 anonim válasza:
8-9. Valami szoc. munkások, akik még sosem ismerkedtek, hogy mások helyett spekulálnak?
2023. máj. 4. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!