Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Debrecenből valaki ismerkedni?...

Debrecenből valaki ismerkedni? Bővebb infók rólam lent. #társasjáték #rollerezés #póker #ismerkedés

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok. Életvidám, gyakran jókedvű, humoros srác vagyok, szeretem a munkám, a kollégáimmal is jól kijövök, hobbijaim közé tartozik a biciklizés, (amit újabban már elektromos rollerezésre cseréltem, és ezt még annál is jobban imádom - szóval ha ne adj isten neked is van rollered, az plusz pont :D), túrázás, társasjátékozás (szívesen elmennék ilyen helyre is valakivel), pókerezés, sorozat/filmnézés, és újabban egyre inkább az olvasás is, ja és nagyon szeretek mindenféle komoly és könnyed, humoros témáról is beszélgetni, elfilozofálgatni. Szóval mostanában kicsit magányos vagyok, több személyes kapcsolatot szeretnék, ezért írtam ki ezt a kérdést.

2023. máj. 5. 20:47
 1/10 anonim válasza:

"hobbijaim közé tartozik a biciklizés, (amit újabban már elektromos rollerezésre cseréltem, és ezt még annál is jobban imádom)"

Kár, a kerékpár sportosabb, egészségesebb, környezetbarátabb. Persze a rollernek sem vagyok ellensége.

2023. máj. 5. 21:33
 2/10 A kérdező kommentje:
Valóban, emiatt kicsit sajnálom is, ígérem de keresek helyette más testmozgást. :D A rollerezés viszont baromi élvezetes számomra, messzemenőleg felülmúlva a biciklizést is, pedig azt is nagyon imádom. Itt viszont nem kell hajtani, tehát nem izzadsz le, ami bizonyos szitukban jól tud jönni. Meg menő siklani keresztül a városon, na. :D
2023. máj. 5. 21:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Te a mindennapokban biciklizel? Elektromos rollert próbáltad már?
2023. máj. 5. 21:38
 4/10 anonim válasza:
Mik a kedvenc társasaid amúgy? :D
2023. máj. 6. 05:47
 5/10 A kérdező kommentje:
A Dixit, Azul, Kingdomino, Eladlak pl. nagyon jók, egyszerűek, de élvezetesek, tetszenek. De van sok amit még ki akarok próbálni, az egyik ilyen például a Cash N Guns, az nagyon funnak tűnik. :D De pl. a 7 Csoda Párbaj is érdekel, vagy érdekesek még többek között a Nottingham Bírája és Kuruzslók Quedlinburgban is így videók alapján. De nem sok mindenre mondanék nemet, max. azokra amik már nagyon nem kezdő játékok, pl. Homályrév az nem feltétlenül az a játék, amit egy kezdő elé teszel, hogy nesze jáccá'. :D És neked mik a kedvenceid?
2023. máj. 6. 17:24
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja a Smallworldot akartam még írni, az lemaradt.
2023. máj. 6. 17:26
 7/10 anonim válasza:

Hú hallod, ezek közül egyik sem ismerem, az a helyzet.

Tikál telepeseinél lemaradtam.

2023. máj. 6. 20:31
 8/10 anonim válasza:

Ezek érdekes játékok, nem játszottam velük, de kipróbálnám őket. És egyébként pont most várom postán a Homályrév: az oroszlánfalkát. :D Valóban nem kezdőbarát játék, de engem nagyon érdekel az a világ és mindenhol, mindenki azt mondja, hogy az oroszlánfalkával kell kezdeni. :D


Egyébként én nekem kedvenc társasaim a Summoner Wars, a Mars Terraformálása, a Fesztáv, a Karak, az Unikornisok: a Rémes Ménes, a Bájos Kis Bestiák és a Galaxy Trucker. :D


(4-es voltam)

2023. máj. 6. 20:46
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 Na én meg azt nem ismerem. Catan telepeseiről hallottam, lehet rokonlelkek. :D


#8 Na, jó játékot hozzá! :D Igen, ezek közül is a legtöbbről hallottam, szívesen kipróbálnám őket én is.


Egyébként valamelyikőtök Hajdú-Bihar megyei amúgy? :D

2023. máj. 7. 08:25
 10/10 anonim válasza:

Debrecen környékéről esetleg lányok?

35f

2023. szept. 17. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!