Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Unalom űző beszélgetés?

Unalom űző beszélgetés?

Figyelt kérdés

Unalom űzőként keresek beszélgető partnert kizárólag beszélgetésre szimpátia alapján :)

31 F


2023. máj. 16. 19:01
 1/4 anonim válasza:

Éjszakai műszakot kezdted a munkahelyeden? :)


Péntek vagy szombat este kicsit jobban rá fogok érni. Hétköznap szeretném kialudni magam.


Azt nem ígérem biztosra, hogy ez a hétvégém nem lazítással, pihenéssel telik el végig.


Esős, hűvös időben kicsit elérhetőbb vagyok. Jó időben a természetben sétálok vagy sportolgatok egy kicsit.

2023. máj. 16. 20:02
 2/4 anonim válasza:
A beszélgetések jók. Ha beg van a szimpátia akkor csak úgy kurjongatok örömömben és még a macsekra rá rámondom a dorombolást ha kell. Így érezzük jól magunkat. Cicákokkal hogyan vagy?
2023. máj. 17. 12:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Kutyás vagyok ráadásul nem szeretik a macskát :/ japán akita és belga juhász van :)
2023. máj. 17. 17:04
 4/4 anonim válasza:

Őrülten szerelmes vagyok jelenleg. Nagyon fáj a szívem. (Nincs most velem, nincs most mellettem, akit tiszta szívemből szeretek.)


Csak nem akartam ezzel kezdeni az 1-es választ.


Talán majd felébredek ebből a kábulatból. Lesz egyszer kiút. Tehát: én nyitottam az unaloműző beszélgetésekre a válasz sorozatot.

2023. máj. 17. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!