Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van egy netes barátom, akivel...

Van egy netes barátom, akivel egy ideje beszélgettem, és nemsokára elutazik egy legénybúcsúba,amiről nem akart nekem beszélni. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A nagy távolság miatt inkább barátkozás volt kettőnk között, de többször is mondta h bejövök neki, és én is kedveltem. Amikor szóba került ez a legénybúcsús utazás,mindig elzárkózott és nem mondott semmit,és szöget ütött ez a fejembe,hogy vajon miért lehet.
2023. máj. 18. 18:11
 1/5 anonim válasza:
Mégis mit kellene mondania? Azt, hogy sakál részegek lesznek, és sztriptíztáncosnőkkel/prostikkal fogják múlatni az idejüket?
2023. máj. 18. 18:16
 2/5 anonim válasza:
Miért is kéne neked beszámolnia róla?
2023. máj. 18. 18:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem várom el,csak fura volt, durvább dolgokat is elmondott nekem,csak nem értettem.
2023. máj. 18. 22:24
 4/5 anonim válasza:
Haverok vagytok elmondhatna, btw meg veletlen se gondolj komolyat az egészbe mert marha nagy arcra eses es szenvedes lenne a vége. Tartsa az anyjat talonban amugy meg, huzd k8 magad nem is ismered online beszelgetes semmit se jelent....
2023. máj. 19. 20:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😌
2023. máj. 21. 12:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!