Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nyíregyháza / Debrecen környék...

Nyíregyháza / Debrecen környékén vannak leszbikusak akik barátkoznának? 🏳️‍🌈

Figyelt kérdés

Első sorban csak barátkozni szeretnék, aztán a későbbiekben látjuk mi alakul ki. (Aki a távkapcsolatot is bírja, nekem az sem akadály.)

Magamról röviden:

23 éves vagyok, introvertált és elég csendes is ami mellé társul egy kicsit gyerekes személyiség is. Szeretek sétálni, zenét hallgatni, és minden művészettel kapcsolatos dolog érdekel.

A napjaim elég egyhangúak, így ne várj extrém dolgokat, főleg hogy jelenleg munkám sincs. ( Amit szintén próbálok helyre hozni.)

Ha bármi más érdekel, írj privátban.

Jah, és kapcsolatom sem volt még. ( Tudom ez Red Flag lesz sok embernek.)

Igazából 18-tól 26 éves korig szeretnék beszélgetni.



2023. máj. 26. 12:16
 1/10 RekaFeher válasza:
tele van Magyarország csirusokkal, előbb találtok párt magatoknak mint a heterók. inkább menjetek orvoshoz, mert ez nem normális.
2023. máj. 26. 13:41
 2/10 anonim válasza:
És te voltál már orvosnál, kedves 1-es?
2023. máj. 26. 14:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy próbálok én is érvényesülni a világban de úgy látom, rossz helyen kezdtem. És tudod, erre nincs orvosság, ahogy a bunkóságra és fogyatékosságra sem.
2023. máj. 26. 14:31
 4/10 anonim válasza:
Ez a legrosszabb hely, ahol ezt próbálhatod. Esetleg annyi, hogy kiírtad a kérdést és vársz, hogy privátban valaki megkeres. Válaszokkal nem érdemes foglalkozni, mert mint látod semmi tudása nincs egyes embereknek.
2023. máj. 26. 14:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Emberek vagyunk, így nem haragszom csak kicsit rosszul esik hogy még mindig itt tart a világ. Tudom, ez nem egészséges és normális, de manapság mi is a normális? Ettől még embernek tartom magam, és hálás vagyok azoknak, akik elfogadnak és normálisak velem szemben ettől függetlenül.
2023. máj. 26. 15:11
 6/10 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha gondolod
2023. máj. 26. 17:11
 7/10 anonim válasza:

Szerintem 8-as, ha ennyire a bibliát veszed alapul. Betarthatnád az alábbit is,

“Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek! Mert amilyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek”

2023. máj. 26. 20:08
 8/10 anonim válasza:

Kedves ide látógató gyakori lakók.

Kirakott egy kérdést normálisan.Elég ritka a normális ember itt ebbe a kategóriába.Akkor legalább vegyétek a fáradtságot hogy normálisan nyilvánultok meg.

Értem én hogy sok ember ezt nem fogadja el.De akkor tovább lehet lapozni és nem kell undorító válaszokat írni..

Kedves kérdező szerintem itt ne nagyon reménykedj😅Azért sok szerencsét 🥺

Vajon miért tart itt az egész ország ahol van?(tisztelet a kivételeknek)

Nem csodálkozom ezen.

2023. máj. 27. 10:03
 9/10 EgyCseppaTengerből válasza:

Engedj meg egy tanácsot; legközelebb inkább a leszbikus katergóriát célozd meg ilyen jellegű kérdésekkel, ott kisebb az esély arra, hogy betámadnak a hetero emberkék. :)

Nekem csak segítő szándékú volt a regisztrációm az oldalra, viszont szívesen beszélgetek bárkivel, de introvertált emberként én nem szoktam kezdeményezni. Debrecentől nem messze élek, de picit idősebb vagyok, mint az elvárás (30), viszont ha mégsem találsz jó társat és úgy érzed, belefér, nyugodtan írj rám.

Talán érdemes lenne a fentebb említett kategóriába is kiírnod a kérdést újra, mi nem fogunk betámadni. :)

2023. máj. 28. 00:17
 10/10 anonim válasza:
En is szívesen ismerkednek egy velem egy koru vagy barmilyen koru hölgyel. 40.N.
2023. máj. 28. 01:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!