Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne itt olyan lány, aki...

Lenne itt olyan lány, aki szeret adni magára, szereti sminkelni magát?

Figyelt kérdés

Persze nem vakolatra kell gondolni, de szeretem ha egy nő igényes önmagára, nőies, csinos, mindezek szerintem hozzátartoznak egy nőhöz.

Egyfajta intelligenciát is sugall, ha törődik magával, és igényes (nem pedig borzasztó) a sminkje.


Ha van itt ilyen, szívesen beszélgetnék vele, aztán meglátjuk, mi alakul. :)


Kedves, figyelmes, megbízható, humorral rendelkező, 32 éves férfi vagyok.



2023. máj. 29. 17:33
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
Megrajzolnám a repteret a leszálló pálya meg a hangár mellé.
2023. máj. 29. 18:16
 2/36 anonim válasza:

Nagyon gáz, ha valaki azt akarja bemesélni, hogy barátkozni akár, de közben nem. Mindkét félnek félrevezető és a leírásod után szívből remélem hogy valaki összetöri a szíved.


Az iq-t pedig sminkhez kötni nevetséges.

2023. máj. 29. 18:27
 3/36 A kérdező kommentje:

Felőlem azt gondolsz, amit akarsz. Elsősorban csak beszélgetni, barátkozni szeretnék egy ilyen típusú lánnyal. Nem értem, ez miért lenne bűn, de te már a halálomat kívánod gyakorlatilag. De rendben, ahogy gondolod.


Egyáltalán nem az a tapasztalatom alapján.

2023. máj. 29. 18:51
 4/36 anonim válasza:
nem feltetlenul a sminken mulik a dolog
2023. máj. 29. 18:59
 5/36 anonim válasza:
A külső alapján barátkozol? Mert egy olyan lány aki nem sminkkel az már nem is lehet intelligens? Szerintem ezt nem a smink határozza meg!
2023. máj. 29. 22:21
 6/36 A kérdező kommentje:
Hol írtam én ilyet? Mert hogy sehol, az egészen biztos!
2023. máj. 29. 22:24
 7/36 anonim válasza:
Csak a külsőt írod, legyen csinos, smink, adjon magára stb. Lehet kib.szott csinos de egy humortalan nagyképű p.csa...mindegy, mert csinos és smink...
2023. máj. 29. 22:30
 8/36 anonim válasza:

"Lenne itt olyan lány, aki szeret adni magára, szereti sminkelni magát?"

Itt? Még akár fiú is

2023. máj. 29. 22:34
 9/36 anonim válasza:
🤣🤣🤣
2023. máj. 29. 22:36
 10/36 A kérdező kommentje:
Nyilván akkor tudok hosszú távon kommunikálni egy ilyen lánnyal, ha megvan a belső összhang is közöttünk. Ez alapfeltétele bármilyen kapcsolatnak, úgy vélem.
2023. máj. 29. 22:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!