Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Férfiként férfiakkal vagy...

Férfiként férfiakkal vagy nőkkel barátkozol inkább?

Figyelt kérdés
Barátkozás és nem párkapcsolat vagy szex a cél.
2023. jún. 5. 15:07
 1/8 anonim válasza:

Nőkkel. Jobban kijövök velük.


Férfiakkal nem sikerült, nem nagyon akartak velem barátkozni, és idővel egyszerűen már annyira hozzászoktam a nők társaságához, hogy már nem is menne máshogy, ne tudtam férfiak felé nyitni.

2023. jún. 5. 15:14
 2/8 anonim válasza:

Én csak lányokkal, fiúkkal nem tudok rendesen beszélgetni, nem érzem jól magam a társaságukban.

18F

2023. jún. 5. 15:35
 3/8 anonim válasza:
senkivel :)
2023. jún. 5. 18:19
 4/8 anonim válasza:
Nőkkel könnyebb személyesebb dolgokról beszélni.
2023. jún. 5. 22:41
 5/8 anonim válasza:

Teljesen mindegy,ki ver át át és tűnik el.

Ma már nem érdemes barátkozni,főleg nehéz őszintén megbízni bárkiben is.

Egyébként férfiként férfivel barátkoznék,de három év tapasztalata,hogy értelmetlen.Saját életről való panaszkodás,vagy dicsekvés,nők utáni sóvárgás,nők szidása, anyagias dolgok - ez a tapasztalatom.


F/ Bp

2023. jún. 6. 06:01
 6/8 anonim válasza:

Változó. Amelyikkel jobban megértem magam. Nincs nemhez kötve.

És te?

2023. jún. 6. 09:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Én férfiakkal szoktam, nőkkel nincs meg a közös téma. Persze igaza van a 5-ösnek is, sokan úgyis lelépnek, sajnos nekem is ez a tapasztalatom.
2023. jún. 6. 09:57
 8/8 anonim válasza:
Bárkivel, ha megfelelő ember, de férfiként több férfi barátom van, mint barátnőm.
2023. jún. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!