Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetni a mostani világról...

Beszélgetni a mostani világról, meg hogy mi folyik itt a Földön?

Figyelt kérdés

2023. jún. 9. 16:43
1 2
 1/18 anonim válasza:
Engem is érdekel a téma.
2023. jún. 9. 16:56
 2/18 anonim válasza:
Engem is!
2023. jún. 9. 16:57
 3/18 A kérdező kommentje:
Az eszmecsere célja a barátkozás. Várom a kérdést illető véleményeket. :)
2023. jún. 9. 17:09
 4/18 anonim válasza:
A jó és a rossz harca, mint ahogyan eddig is évezredek óta, csak most ismét egy szélsőségesebb, kiélezettebb, kockázatosabb periódusban.
2023. jún. 9. 17:12
 5/18 anonim válasza:
Benne lennék, de érdekelne a korosztálytartomány, hogy mennyi idősekkel szeretnél a témáról értekezni.
2023. jún. 9. 17:19
 6/18 A kérdező kommentje:

4: ki(k) a jó(k), kik az ellenség? Mi lehet a fokozódó szélsőségesség kimenetele, a periódus vége?


5: én nem érzem, hogy ez a téma korosztályfüggő. De érdekel, hogy miért fontos a korosztály.

2023. jún. 9. 17:25
 7/18 anonim válasza:
6#: Köszi. akkor nincs több kérdésem, ha ezt sem vagy képes megérteni...:)
2023. jún. 9. 17:27
 8/18 anonim válasza:
Szerintem is a jó és gonosz harcáról van szó. De manapság eszméletlen iramban nyer teret a megtévesztés. A jóhiszemű emberek szándékos összezavarása. Az értékrendek felforgatása.
2023. jún. 9. 17:30
 9/18 anonim válasza:

A jók a masokat kizsákmányoló, végtelenül kapzsi pszichopata felsővdzetők és a sorozatgyilkosok, a rosszak pedig azok, akik megmaradnak az erkölcsök talaján, a természet, a világunk egyetemes törvényeiben, a mértékletességnél... Nem hiszem el, hogy halvány fogalmad sincs arról, hogy mi lehet vajon a helyes. Ne tettesd már hogy semmi tudásod, megérzésed, vagy lelki ismereted nincs erről.


Triviális dolgokat akarsz definiáltatni, mintha sejtésed sem lenne róla. Minek ez a színjáték, ezek a felesleges körök...?

2023. jún. 9. 17:32
 10/18 A kérdező kommentje:
7: hát, ha nem vagy képes kifejezni magad... Pláne, hogy azt se lehet, tudni hányás válaszoló vagy...Nehéz dolgok ezek neked :D.
2023. jún. 9. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!