Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiúk, Lányok, van kedvetek...

Fiúk, Lányok, van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, ezeregyedik kérdés az oldalon. Viszont nekem nincs kikötésem, csak annyi, hogy maximum 20 éves legyél! Nemed mindegy, ha van jó téma, akkor fiúval is eltudok beszélgetni. Hetero vagyok mielőtt félreértené valaki a kérdést! Ha szeretnél beszélgetni akár keveset akár többet, írj nyugodtan.

17/f



2023. jún. 12. 02:25
 1/4 anonim válasza:
Miért kell max 20 évesnek lennem?
2023. jún. 12. 08:03
 2/4 anonim válasza:

Jó estét:),


Én szívesen elbeszélgetek veled, biztos hogy tálalunk közös témákat, hiszen én szinte mindenről el tudok beszélgetni bárkivel - legalábbis remélem, hogy ez tényleg így van 🤣 -, lehetnek általános dolgok, de komolyabb témák is. Szerencsére szinte mindenkivel a környezetemből nagyon jól kijövök, de rendes barátom jelenleg kevés van, de ez rajtam is múlik, hiszen akárkivel én ezért nem barátkozom :D (gondolom te se ).

Szóval nyugodtan írj rám, ha gondolod! Talán majd kibontakozik egy barátság vagy ha barátság nem is, akkor az is jó, ha elbeszélgetünk egymássá!


Nem tudom, hogy ez neked mennyire fontos, de 18/f.

2023. jún. 12. 21:37
 3/4 A kérdező kommentje:
@1: Azért, mert egy idősebb emberrel nem biztos, hogy találnék közös témát.
2023. jún. 12. 22:11
 4/4 anonim válasza:

20--2-3-4-5-6 es azt mar nem is szamolod a korod mert mindegy

Igazabol igy velekednek 20felett az emberek

36f szivesen beszelgetnek

Lehetoseg szerint bp

Chat.hu/skypeon

2023. jún. 15. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!