Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek barátkozni?

Van kedve valakinek barátkozni?

Figyelt kérdés

Lányokkal szeretnék barátkozni (én is az vagyok) lehetőleg 18-24evesekkel. Jó ha van párkapcsolata mert nekem is van barátom, arról is lehet beszélgetni. Vidám, társasági ember legyen, aki akár ki jár helyekre stb., aki nem lehúzza az embert hanem motiválja :)


Előre is köszönöm ☺️



2023. jún. 12. 20:35
 1/5 anonim válasza:
Szia, hát lány is vagyok, párom is van, de kissé depressziós vagyok és ha utazásról van szó akkor nyuszi. Kimozdulni szeretek, csak félek az ismeretlen dolgoktól ezért csak a kerületemen belül merek mozogni, messzebbre még nem mentem egyedül.
2023. jún. 13. 08:57
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 én is így voltam😁
2023. jún. 13. 09:09
 3/5 anonim válasza:
Lány vagyok, 22 de párom az nincsen :D ha ez így neked oké akkor írhatsz :))
2023. jún. 13. 11:32
 4/5 anonim válasza:

Szia!

20 vagyok, lány és párom is van. Szeretek kimozdulni valami aktív programra, vagy egy chilles sütizéshez. Bulizni nem szeretek, nem is az én világom.

2023. jún. 14. 15:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenki aki írt ide, küldhet üzenetben egy nevet és facen vagy instán jelöljük be egymást :)
2023. jún. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!