Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol lehetne szegedi orvostanha...

Hol lehetne szegedi orvostanhallgatókkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Gondolom nem itt és főleg nem vizsgaidőszakban ;) de ha van ötletetek kérlek írjatok!

20/L



2023. jún. 17. 00:26
 1/10 Gymnospermatophyta válasza:

Sokféle ember megfordul itt. Attól, hogy valaki orvosnak tanul egyáltalán nem jelenti azt, hogy ki van zárva, hogy itt tartózkodjon. Lehet, hogy itt is kapni fogsz egy olyan választ, amit hallgató írt. Ki tudja?


A közoktatás témában is biztosra veszem, hogy érkezett már válasz tőlük egy-egy kapcsolódó kérdéshez. Nem lehet általánosítani. De ez is lehet egy ötlet/kiindulópont. Nézegetsz abban a témakörben pár kérdést és ha valaki az egyetemen tanul(t) meglehet tőle kérdezni privátban, hogy nincs-e erre valami ötlete. Bár ez így üzenetben lehet hülyén hangzik:D

2023. jún. 17. 00:37
 2/10 anonim válasza:
Szegeden.
2023. jún. 17. 00:39
 3/10 anonim válasza:
Én is az vagyok és itt vagyok XD Egy Fokos barátnőm is sokszor megfordul itt. És igen, nem vagyunk elzárva, bár a gyakorin való lógás nem ékes ellenpélda erre XD
2023. jún. 17. 01:28
 4/10 anonim válasza:
Amúgy tudod hol tudnál a legjobban? Ezeken a helyeken csak azok vannak kb: Nyugi, Bohém, Hungi. Minden 2. ember ott orvosis kb. De nem most fogsz rájuk találni, max szorgalmiba.
2023. jún. 17. 01:30
 5/10 anonim válasza:

Lehet van akit megfog, hogy később ha végez az illető, akkor nem kell megnéznie a boltban mi mennyiben kerül.

Vagy szeretné magát edukálni a témában, vagy azt hiszi az orvosisok egytől egyig intelligensek és jól neveltek (NEM).

2023. jún. 17. 01:37
 6/10 anonim válasza:
Buliban, egyetemen
2023. jún. 17. 08:03
 7/10 anonim válasza:
Szegeden, az orvosis órákon, szote menza, orvosis bulik, zv után meg a szökőkútban.
2023. jún. 17. 09:30
 8/10 anonim válasza:
Én beszélgettem már itt pár orvosissal, szóval vannak itt is. De amúgy tényleg lemész valami bulihelyre, szintenmindig szoktak lenni orvosisok is.
2023. jún. 17. 09:35
 9/10 anonim válasza:

Èn is itt vagyok.

Nyugodtan írj.

20L

2023. jún. 17. 09:48
 10/10 anonim válasza:

Szia, én is itt vagyok, ha szeretnél, írj.

19/L

2023. jún. 17. 13:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!