Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiú lány barátság esetén ezt...

Fiú lány barátság esetén ezt a kijelentést hogyan értelmezzem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom (26,25 évesek vagyunk) 3 éve, majdnem minden nap beszélünk mindenféléről, jól megértjük egymást, úgymond lelkitársak vagyunk. Pár hete elejtett egy kijelentést, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve. Ezt a kijelentést hogy lehet értelmezni nehogy félreértsek valamit? Csak mint barátokra gondolhatott mikor ezt kijelentette?
2023. jún. 20. 11:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
F-L "barátságban" legalább az egyik fél mindig többet akar.
2023. jún. 20. 11:41
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezt lehet úgy érteni hogy ez a kijelentése arról árulkodik, hogy nem csak barátként tekint rám? Lehet benne több is? Vagy érthette úgy hogy mint barátok vagyunk (és semmi több) egymásnak teremtve?
2023. jún. 20. 11:45
 3/15 anonim válasza:
Más jeleket nem ejtett el? Hogyan szokott veled viselkedni? Akárkinek nem mondunk ilyen megjegyzést, vagy nagyon különleges neki a barátságotok, vagy pedig te. De szerintem nem a barátságokra mondanak ilyent.
2023. jún. 20. 12:00
 4/15 anonim válasza:
Mondhatta viccből is, gondolhatta komolyan is.
2023. jún. 20. 12:27
 5/15 anonim válasza:

A faszi dugni akarja a nőt!!!

Ez 100%

2023. jún. 20. 12:43
 6/15 anonim válasza:
Lehet csak barátként mondta, az is hogy többet akar. Miért nem tőle kérdezed meg? Vagy ha gyáva vagy hozzá akkor mondd te is valamire hogy "tényleg egymásnak vagyunk teremtve" és nézd meg a reakcióját.
2023. jún. 20. 13:12
 7/15 anonim válasza:

"F-L "barátságban" legalább az egyik fél mindig többet akar."

. Na, mit böfögött fel megint a bullshit-generátor?


Kérdező: ha olyan jó barátok vagytok, bocsánat... LENNÉTEK, akkor ezt tőle kérdeznéd meg.

2023. jún. 20. 13:44
 8/15 anonim válasza:

#1 Miért akarna többet? Nekem is volt lány barátom, az akkori barátnőm mellett, és barátságon túl az ég világon semmit nem akartam tőle. Rendszeresen beszélgettünk, találkoztunk, "lelkiztünk" mindenféléről, de szexuálisan nem vonzódtam hozzá. Miután a barátnőmmel szakítottunk, vele is megromlott a kapcsolatom, ma már nem beszélünk. Nem akar mindig mindenki dugni, ezt felejtsétek el...

Igenis létezik barátság akkor is, ha nem azonos neművel vagy, sőt, szerintem sokkal többet érnek az ilyen barátságok. Főleg szerelmi, pasizós, csajozós lelki bajokat sokkal jobban át tudsz beszélni egy ellenkező neművel, mint egy azonos nemű baráttal, aki általában nem is barát, csak egy haveri társaság, akivel összejártok bulizni, de ha komolyabb gond van, hirtelen felszívódik mindenki.

2023. jún. 20. 16:49
 9/15 anonim válasza:
Én is azt javaslom, kérdezd meg tőle. Vagy barátilag mondta, vagy tényleg többet akar ennél. Amúgy te hogy érzed? Ha többet akarna te is benne lennél, vagy te ragaszkodsz ehhez az állapothoz?
2023. jún. 20. 19:42
 10/15 anonim válasza:
Szerintem először ülj le és gondolkodj egy pár percig azon, hogy ezt a kérdést vajon miért is írtad ide ki. ;)
2023. jún. 20. 19:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!