Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve közös...

Valakinek lenne kedve közös programokhoz? Közös programok alatt gokartozásra, biliárdozásra, kocsmázásra, kirándulásra, mozizásra gondoltam. Amúgy, ha számít, akkor leírom, hogy 32 éves vagyok és férfi.

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 21:41
 1/4 anonim válasza:
Igen, számít. Meg az is számít hogy hol, mert ha te Debrecenben laksz a másik meg Győrben akkor nehezen lesz közös program.
2023. jún. 21. 22:46
 2/4 anonim válasza:
Merrefelé?
2023. jún. 22. 00:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Én Salgótarján közelében élek. De nekem nem probléma, hogy elutazzak pár napra Pestre, Győrbe, vagy Debrecenbe. Egyébként kocsmázni, mozizni minden városban lehet, kirándulni is el lehet menni bárhol az országban, egyedül a gokart az ami kisebb városokban nincs, de, ha Pesten össze tudnánk futni, akkor ott ez is megoldható lenne. Sőt Pesten lőtér is van több is, szóval jó program lehetne az is, ha élménylövészeten vennénk részt.
2023. jún. 22. 03:15
 4/4 anonim válasza:

Debrecen környékéről esetleg érdekelhetne.

35f

2023. jún. 22. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!