Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nem tudom már hanyadszorra...

Nem tudom már hanyadszorra próbálom, de szívesen beszélgetnék a huszas korosztállyal?

Figyelt kérdés

Sokakkal beszéltem már, a felhasználó nevem Twixye, akivel beszéltem, csak ignorálja a kérdést.

Eddig 40+-os emberek írtak, és sajnos nincs meg a közös hang, mert életútban teljesen máshol tartunk.

Vannak csontvázak nálam is a szekrényben, nem csak ez a téma van amiről beszélni tudunk, de előbb utóbb kénytelen vagyok megosztani azt például, hogy azért nem találkozom senkivel, mert nem tudok JELENLEG járni rendesen.



2023. jún. 22. 19:53
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
Nemed?
2023. jún. 22. 19:59
 2/36 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2023. jún. 22. 20:04
 3/36 anonim válasza:
Mi volt a probléma akikkel korábban beszélgettél?
2023. jún. 22. 21:16
 4/36 A kérdező kommentje:
Kedves hármas. Értem én, hogy nagyon vicces szerettél volna lenni, de egyébként képzeld, eltört a gerincem és a lábam olyan mértékben roncsolódott, hogy úgy foltozták össze, hogy később járni tudjak rajta, ezzel kapcsolatban lesz műtétem is a közeljövőben. Szóval még mielőtt ilyen vicces, és egy paraszt lennél, jó volna értelmet verni a fejedve mielőtt megszólal/ írsz valamit.
2023. jún. 22. 21:42
 5/36 A kérdező kommentje:

4-es! Más életutat jártunk be, sokan csak a balesetem felöl érdeklődtek, és szerintem alább hagyott az érdeklődés a válaszom után, mert nem egyszerű, fentebb olvashatod milyen sérüléseim vannak.

Nagyon szívesen beszélek idősebbekkel is, de hosszútávon elfogynak azok a témák, amikről beszégetni tudunk, sőt, sokakra írtam másnak, és nem méltattak válaszra sem.

2023. jún. 22. 21:44
 6/36 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek.persze ha nem baj hogy 20 alatti vagyok:)
2023. jún. 22. 22:16
 7/36 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


A beszélgetésünk után valóban ignoráltam a következő kérdéseid, na de most erre muszáj válaszolnom, mert azért itt több dolog is ferdít….:D


Eleve úgy kezdtem, hogy nem szeretnélek a balesetedről kérdezni, ha szeretnéd elmondod, ha nem nem. Te az első másodperctől szeretted volna, nekem teljesen ez jött le..

Hozzáteszem, mint ahogy már akkor is, ha ez igaz nagyon-nagyon sajnálom!

Emelett jó sok más dologról is beszéltünk úgy emlékszem :D

Sőt, arra is emlékszem kicsit aggodalmad fejezted ki hogy nem írok a továbbiakban, pedig Te ezt szeretted volna.

Szóval a beszélgetésünkből nem az látszott, hogy ne találnánk a közös hangot, inkább pont hogy megtaláltuk a reakcióid alapján.


A következő pont ami egyáltalán nem fedi a valóságot, hogy bőven a húszas éveimben járok, közöm sincs a 40+hoz :D


Abban pedig bízom, hogy jól sikerült a szerdai műtéted..mert ugye itt maradt el a beszélgetés folytatása, miszerint ideges vagy a műtét előtt és majd jelentkezel ha jobban vagy.

De most várj! Akkor a közeljövőben lesz csak a műtét, vagy szerdán volt? Nem hinném hogy egyenes dolog ilyennel viccelődni, de Te tudod.

Ahogy látom jobban vagy , mert keresed a társaságot, viszont annyi lehetett volna benned, ha már az itteni elmondásod szerint nem találtuk a közös hangot, hogy legalább ezt közöld, és ne nézd hülyének a másikat ilyen szinten. :)


Félreértés ne essék, nincs semmi gondom hogy nem beszélek Veled, mert nem vagyok rászorulva, csupán figyelmeztetésképp írom ezt azok számára, akik úgy döntenek belemennek ebbe.


Azért sok sikért, hátha az egyik kérdésed már tényleg célba ér.

2023. jún. 22. 23:18
 8/36 anonim válasza:
Dumcsizhatunk ha akarod
2023. jún. 22. 23:42
 9/36 A kérdező kommentje:

Fogalmam nincsen, hogy ki lehetsz, szívesen idézek akár a beszélgetésből is, azt írtam neked, hogy szerdán derül ki MIKOR műtenek. Azért voltam ideges, mert nem tudtam mikor történik VÉGRE valami. Nem rád gondoltam egyébként sem azt, hogy te plusz 40 éves vagy, hanem másra, de hát ez már nyilván az én hibám, és én ferdítek.

Ahelyett, hogy ezt a hosszú üzenetet idetoltad, simán megbeszélhettük volna azt, hogy problémád van, és szerinted én hazudok, ferdítek. Akár orvosi papírt is hajlandó vagyok mutatni, mert annyira biztos vagyok a lelkiismeretemben, dátummal együtt, írj rám nyugodtan!

2023. jún. 23. 00:05
 10/36 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem, hogy ezt a leírást Te miért vetted magadra? Ez teljesen egy félre értés lehet, nem tudom, hogy mit hibáztam, és ha valóban hibáztam, akkor az az én hibám, de előbb hadd tudjam már meg mi volt a hiba?

Őszintén emlészem, hogy többeknek elmondtam, hogy nem tudok lenni csak szerda után, amikor a lábammal kapcsolatos dolgok kiderülnek, mert aggódom, hogy mikorra adnak időpontot a műtétre. Egy szóval nem mondtam, hogy én konkrétan műtétre készülök, ami szerdán lesz, hanem azt mondtam, hogy aggódom mikorra kapok végre időpontot és mikorra járhatok végre rendesen.

2023. jún. 23. 00:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!