Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki esetleg irkálni,...

Valaki esetleg irkálni, ismerkedni?? 18f

Figyelt kérdés

rólam:

- egyszerre tudok lenni nagyon extrovertált, nagyon introvertált

- nyugat-magyarországi vagyok

- depressziós vagyok plusz eléggé magányos, de nem akasztom másra



2023. júl. 1. 20:22
1 2
 1/11 anonim válasza:

Okés, mehet

17l

2023. júl. 1. 20:34
 2/11 anonim válasza:

Nem és kor mindegy ?

Írhatsz....

2023. júl. 1. 20:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen.
2023. júl. 1. 20:55
 4/11 anonim válasza:

Hali,


Nyugodtan írj rám, én szívesen irogatok veled! Talán majd tudok (ha már kicsit jobban megismertük egymást) segíteni a depressziód legyőzésében - én azt jól el tudom képzelni, hogy miylen sz@r lehet egy ilyen depis fázis...


Amúgy 18/f

2023. júl. 1. 21:17
 5/11 anonim válasza:

aha 17l

vas megye 📍

2023. júl. 1. 21:25
 6/11 anonim válasza:
#4 honnan tanultad depressziósegítést
2023. júl. 1. 21:31
 7/11 anonim válasza:
Írhatsz.
2023. júl. 1. 21:31
 8/11 anonim válasza:

#6 saját tapasztalat

valószínűleg kikecmergett belőle

2023. júl. 1. 21:34
 9/11 anonim válasza:

#6 Én ezt soha nem tanultam. Tudod, én szeretek segíteni embertársaimnak. Leginkább abban van tapasztalatom, hogy órákat adok több tantárgyból is, de biztos vagyok benne, hogy miután felépítettem valakivel egy jó és bizalmas viszonyt, akkor egy fontos lelki támaszt is tudok adni pl úgy, hogy közösen megpróbáljuk kielemeznii azokat a negatív, depressziós gondolatokat, félelmeket , hogy aztán tudjunk találni egy jó megoldást, hogy megszabaduljon az érintett azoktól a rossz érzésekétől. De azt is hozzá szeretném tenni, hogy a depressziót csak te saját magad tudod legyőzni, amihez nagy akarat kell... De ugye azzal sokat lehet segíteni, hogy ha adsz jó impulzusokat, elbeszélgetsz a másikkal, törődsz vele, mert ezáltal érzi a másik, hogy van ott valaki aki mellette áll és meghallgatja a problémáit és próbál segítséget nyújtani!


#8 Szerencsére én még soha nem voltam depressziós és mindent megteszek azért, hogy ez így is maradjon, ami nehéz, mert rengeteg negatív gondolat szokott engem nap mint nap megtámadni, de én ezt jól tudom kezelni!

2023. júl. 2. 10:24
 10/11 anonim válasza:
Szombathely helyi vagyok, habvan kedved írj
2023. júl. 12. 03:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!