Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Najó, én is megpróbálom... 29...

Najó, én is megpróbálom... 29 éves férfi vagyok, házas, valaki ismerkedni :D ???

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 17:11
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nincs annál szebb, amikor az álprofil mögé bújó névtelen idegen emberek egymás társaságára vágynak! Egyébként van az a pszichés betegség nőknél, hogy direkt nős férfiakat csábítanak el, mert azt hiszik olyan jó nők és ezzel emelik az egójukat
2023. júl. 2. 19:10
 12/18 anonim válasza:
Én is házas vagyok, maximum netes barátkozás jöhet szóba.
2023. júl. 2. 19:40
 13/18 gabor49 válasza:
miert kell elvalnia? csak szeretőt szeretne akivel dug ez nem baj
2023. júl. 3. 06:12
 14/18 anonim válasza:

Az milyen szép házasság lehet hogy 29 évesen már a gyakorin kell szeretőt keresni. 😅Gondolom CSOK meg mindenféle hitel felrántva.

👍

2023. júl. 3. 09:35
 15/18 anonim válasza:

"csak szeretőt szeretne akivel dug ez nem baj"


Szerinted nem baj. Szerintem meg igen. 29 éves. Nem 60. Váljon el, aztán vesse bele magát az életbe, ismerkedjen, szexeljen, élje ki magát. Aztán majd pár év múlva lehet, hogy találkozik valakivel, aki mellett nem keres szeretőt. Vagy majd csak évtizedek után.

2023. júl. 3. 10:23
 16/18 anonim válasza:

Oké...végigolvastam a hozzászólásokat és most is azt figyeltem meg, amit sok más kérdés esetében: a hozzászólók ítélkeznek, nem a kérdésre válaszolnak...

Miért fáj az nektek, hogy nős? Neki ilyenek a körülményei és pont.

Pl, ha valaki azt írná az ismerkedés rovatba, hogy súlyfeleslege van, akkor is jönnének a kommentek, hogy előbb fogyj le, blablabla...?

Csak kérdezem.

2023. júl. 3. 19:22
 17/18 anonim válasza:

16


Igen, én ítélkezem. Elismerem. Mert ez egy olyan dolog, amit nem értek és nem csinálnék. És én már jóval idősebb vagyok, mint a gyakori törzsközönsége, szóval nem áll az, hogy "jaj, te még rózsaszínben látod a párkapcsolatokat, blabla".


Ha valaki azt írja ebben a rovatban, hogy súlyfeleslege van vagy mozgássérült vagy pszichés beteg vagy csúnya vagy alkoholista vagy... bármit, tényleg bármit, akkor azt mondom magamban, hogy mindenkinek jár egy esély, keressen nyugodtan.


Van itt egy férfi, aki évek óta heti szinten kiírja a kérdést, hogy 160 kiló feletti nőt keres. Eleinte kicsit vitatkoztam vele, hogy ez miért jó, hiszen ez már a nagyon egészségtelen kategória, de most már jó ideje nem szólok hozzá. Ha ez a mániája, akkor ez a mániája (vagyis fétise).


15-ös voltam

2023. júl. 3. 19:35
 18/18 anonim válasza:

Szerintem kamu az egész kérdés. Ha meg nem, ássa el magát az illető.

23/L

2023. júl. 4. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!