Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Külföldi beszélgetős alkalmazá...

Külföldi beszélgetős alkalmazás neve?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Régen le volt töltve egy alkalmazás, megint le szeretném tölteni. Külföldiekkel lehetet beszélni videó chat volt fordító is, pontokat is ellehetett érni. Volt rangsor videókat ki lehetet tenni. Mindig máshova repített a térképen, és bármilyen származású emberrel. Tudtok segíteni?

#alkalmas #Külföldi beszélgetés
2023. júl. 5. 00:44
 1/5 anonim válasza:
Ezt én is kerestem. Random dobált a térképen.
2023. júl. 5. 07:28
 2/5 anonim válasza:
Ablo
2023. júl. 5. 07:31
 3/5 anonim válasza:

Szerintem ez a Lingbe applikáció, ugyanígy térképes volt, lehetett chatelni, és videochatelni is az illetővel rajta

Én nem szerettem annyira mert folyton arabokkal rakott össze, vagy ázsiaiakkal, akik sajnos nyelvtanilag elég pontatlanul használták az angolt, és nem akartam a rosszat megtanulni, anyanyelvi országba sosem kerültem, de még Európába sem nagyon dobált.

2023. júl. 5. 14:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az ablo volt 2022 szeptember 30 ÁN megszűnt. Helyette Azar app van. Kár pedig szerintem jó kis applikáció volt. Azar nekem nem jön be.
2023. júl. 5. 15:53
 5/5 anonim válasza:
Omeagle?
2023. júl. 5. 16:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!