Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tegnap a fóti tónál láttam...

Tegnap a fóti tónál láttam egyvékony lányt bringás kislánnyal? (rózsaszín felső, fekete nadrág) Szívesen megismerkednék vele.

Figyelt kérdés
2023. júl. 7. 03:52
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
a vékonyság a boldog kapcsolat alapja, jól jegyezd meg. lehet pszichopata, csúf mint a bűn, akár gyilkos is, de legyen vékony
2023. júl. 7. 04:36
 2/27 A kérdező kommentje:
Most komolyan. Aki nem vékony nem lehet pszichopata? Szerinted, ha azt gondolnám csúf,és gyilkos akkor érdeklődnék. Van akinek a vékony csajok jönnek be, van akinek a vastagabbak. Nekem pont a vékonyak tetszenek.
2023. júl. 7. 04:57
 3/27 anonim válasza:

Hány éves lehet az ifjú hölgy? És mennyi az a kislány, akivel - jól értem, hogy ketten(?) vagy egyedül(?) bicikliztek?


Te hány éves vagy? Miért lenne olyan sürgős megismerkednetek?


Szerintem egyáltalán nem kéne, hogy ő rettenjen meg tőled!!! Ha még élnek a szülei, simán feljelenthetnek szexuális zaklatási kísérletért!!!

2023. júl. 7. 05:51
 4/27 anonim válasza:

Most melyikkel isnerkednél?


A másikat én stoppolom.

2023. júl. 7. 06:59
 5/27 anonim válasza:

Ihász Gábor dala lehetett a korábbi időkben: "Állj meg kislány"?!


Valaki emlékszik még erre az idősebb korosztályból?!

2023. júl. 7. 07:05
 6/27 A kérdező kommentje:

A kB 22 évesre lennék kíváncsi. 🙄

Bár már most úgy tűnik kár volt kiírni.

2023. júl. 7. 07:26
 7/27 anonim válasza:
Az a lány én voltam, emlékszem rád! De legközelebb gyere ide hozzám! Nagyon ki vagyok éhezve rád! Puszi, Szamanta vagyok.
2023. júl. 7. 09:01
 8/27 A kérdező kommentje:

Kedves Szamanta!

Ha megírod kivel cseréltél telefonszámot akkor elhiszem, hogy te vagy, de hogy rám vagy kiéhezve azt nem gondolnám.

2023. júl. 7. 09:10
 9/27 anonim válasza:
Ezt a puncit is az orrodra fogják majd varrni, haver! Tanuld meg, idegen csajnál ritkán van második esély, ha első pillantásra nincs kraft a gatyádban, örök álmodozó leszel!
2023. júl. 7. 09:48
 10/27 A kérdező kommentje:
😀 Eddig a legjobb válasz.
2023. júl. 7. 09:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!