Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van esélyem hogy valaha is...

Van esélyem hogy valaha is "normális" legyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom egyszerűen mit kezdjek magammal. Le se tudom ezt írni, de nagyjából annyi, hogy apámnak voltak dolgai ami miatt elkellett zárkóznunk, egy ideig suliba se jártam stb. Azóta a sulival nincs baj, de egész gyerekkoromba elvoltam különítve és most itt vagyok közel 18 évesen. Se barátaim, se apám. Nagyjából senkim sincsen anyámon kívül. Az emberekkel képtelen vagyok kommunikálni, ha beszélnek is hozzám mindig elnézek, mert úgy érzem lenéznek és elitélnek. Barátnőt szerezni meg kb esélyem sincs. Alacsony vagyok (kb 170 cm, de még azt sem érem el), vékonyabb, hosszabb hajjal. Nem mondom, mert van mikor jól kitudok nézni, de egyszerűen a lányok nem egy vékony alacsony hosszú hajú gyerekkel akarnak összejönni. Az öltözködésemmel is lehet baj van, mert mindig zakóba vagy ingbe vagyok. Szóval fogalmam sincs mi lesz velem. Gondoltam nyilván számomra végzetes dologra is, de még attól is félek. Ezt nem önsajnáltatásból írom ki, csak így segítek valamennyire magamon, hogy kiírom magamból.

2023. júl. 9. 03:50
1 2
 1/17 B.Feco válasza:
Igen persze, hogy lehet esèlyed. Ezek a viselkedèsformák nagyrèsze mind tanult az embereknèl ezálltal tanulható. Nèzz fel a "sikerre hangolva" youtube csatornára. Vannak ingyenes videók is, de elèrhető komplett kurzus is ezekben a tèmákban amikről te beszèlsz. Èn a "csajozós" kurzust vettem meg (alapból sem volt nagy bajom a lányoknál de gondoltam miért ne) ès be kell valljam azóta milliószor sikeresebb vagyok ès nem csak a lányok körèben. Fel a fejjel, menni fog :)
2023. júl. 9. 04:27
 2/17 anonim válasza:
Miért nem vágod le a hajad, ha zavar
2023. júl. 9. 04:44
 3/17 anonim válasza:
melyik vármegyében laksz?
2023. júl. 9. 05:39
 4/17 anonim válasza:
Magyarisztáni vagy?
2023. júl. 9. 07:41
 5/17 anonim válasza:

Ez alapján végre olyan vagy, akinek egyedi a stílusa. Véletlen se vágasd le a hajad. A neked való lányoknak pont az tetszik. Illetve az elegáns öltözködés is segíti megerősíteni ezt az elvontabb stílust. Ha a te méreted a zakó és ing minden király.

Ne állj be a sivár, stílustalan, unalmas tömegbe. Maradj egyedi, és az elvontabb emberek társaságát keresd. Sokan vannak szerencsére.

2023. júl. 9. 10:38
 6/17 anonim válasza:
170 cm teljesen átlagos nem alacsony és is annyi vagyok és a legtöbb ember akit ismerek szintén ekörül mozog.
2023. júl. 9. 20:02
 7/17 anonim válasza:
18 vagy, dolgozz tanulj, tanulj tovabb, kolts magadra ha ing igenyes legyen kornak megfelelő. Szerezbe mar divatos polot. Probalj beilleszkedni bandazz, nem vqgy alacsony. A 170 az atlagos, semmi gond vele. Szerezz onbizalmat, fejlezd magad, a kommunikáciodat stb.
2023. júl. 9. 21:14
 8/17 anonim válasza:

Ugyanilyen sorsunk van és volt.

Amiket most fogok írni azt mind női szemmel írom.

Apáddal ne tartsd a kapcsolatot ha úgy érzed visszahúz. Kezdj el dolgozni olyan helyen ahol sok ember megfordul és tudsz is barátkozni, ismerkedni. pl étterem vagy kocsma stb. Esetleg ha ki akarsz lépni a helyzetből olyan munkát vállalj ahol adnak szállást. Ott szintén alakulhatnak ki barátságok, akár nálad pár évvel idősebbekkel is. Az ilyen helyeken rákényszerülsz a beszélgetésekre és menet közben te is megtanulsz kezdeményezni.

Az a lényeg, hogy ne ülj otthon és ne sajnáld magad.

Amíg ezeken nem lépsz túl addig barátnőt sem tudsz találni, mert számukra furcsa leszel, hiszen zárkózott lehetsz.

A 170 cm-el sincs semmi baj, mert nem számít alacsonynak és sok alacsony lány van. Sőt az se jelentene problémát ha pl. a lány lenne 1-2 centivel magasabb, mert nem észrevehető.

A vékonyság sem tart örökké, fiúként egy kis kondi terembe járással simán meg tudod oldani a plusz kilókat, ha mégsem tudsz kondiba menni akár otthoni gyakorlattal is tudod orvosolni a problémát.

Úgy érzem a hajaddal te sem vagy kibékülve a fent említett mondatodból, hogy "a lányok nem akarnának összejönni egy ilyennel", mint te. Ajánlani tudnám neked hogy keress fel egy barber shopot ahol a fiúk biztosan tudnak neked egy jó haj ötletet adni és el is tudják készíteni profin.

A zakó és ing kombó is jó, azonban inkább különleges alkalmakra hagynám meg a helyedben. Kicsit komolynak tűnhetsz és koravénnek, amit a lányok többsége nem szeret. Visszatekintve 16-17 évesen nekem sem jöttek be az elegáns fiúk és sajnos vagy nem sajnos ez azóta sem változott.

A helyedben igyekezném figyelgetni mit hord a többi fiú. Szerintem egy egyszerű póló, ami nem lóg rajtad hiába vékony vagy, egy farmer vagy egy jobb de mégis egyszerű melegítő tökéletes választás.

A cipőt se told túl, nem kell méreg drágának lennie csak legyen egy kicsit "márkásabb" azon az elven választva hogy a minőséget meg kell fizetni, hisz tovább is tart.

Remélem tudtam segíteni és hasznos a válaszom.

Ha gondolod nyugodtan keress meg priviben és segítek még dolgokban, amikben bizonytalan vagy.

2023. júl. 11. 22:53
 9/17 anonim válasza:

Ne akarjátok már egy tucat gyíkká tenni, ha egyszer egyedi... Olyan jó az ebben az egyformaságra törekvő világban.

Mint írtam már, a hasonlók társaságát keresd. Vannak olyan fullos, különleges lányok akiknek a hosszú haj a gyengéjük. Ilyen társaságokban keresgélj, akik kicsit alteresebbek.

2023. júl. 11. 22:57
 10/17 anonim válasza:

Az előző válaszoló vagyok.

Lemaradt az a rész, hogy még ennyire bizonytalan vagy magadban addig ne is próbálkozz társkereső oldalakkal, mert lehet csalódásként érne.

Lányként is nehéz az ilyen oldalakon, fiúként valószínűleg még rosszabb a helyzet.

(Ismerősök tapasztalta is beszél belőlem)

2023. júl. 11. 22:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!