Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Rossz körülmények közül...

Rossz körülmények közül kikerülve hogyan barátkozhatnék?

Figyelt kérdés

Hogyan kell barátkozni? Ha valakit érdekesnek találok, odamegyek hozzá, és megkérdezem lenne-e kedve barátkozni? Leírnátok a folyamatát, kérlek szépen?


Ha releváns információ: Olyan közegből származok, amit az ember filmvásznon sem látna szívesen, de hatalmas küzdelemmel és tanulással megszabadultam a környezettől, viszont hiába tanultam sokat, a szociális készségeim nullák. Nem tudok senkivel sem kommunikálni, mert soha nem szólalhattam meg, nem barátkozhattam, semmi szociális dolgot nem tehettem.


Nem tudom hogyan kell ismerkedni, elmélyíteni a kapcsolatokat, megtartani azokat, stb. Kérem szépen a segítségüket ez ügyben!



2023. júl. 10. 21:16
 1/6 anonim válasza:

Keress olyan helyeket amik az érdeklődési köreidnek megfelelőek (teljesség igénye nélkül példák : valamilyen sportedzés, hobbikörök, kutyasétáltatós csoportok, tanfolyamok, workshopok, társasjáték estek, túrázós csoportok, különböző rendezvények stb). Ott olyan emberekkel találkozol, akikkel megvan az alaptéma rögtön az elején. Budapesten (de lehet vidéken is) vannak kifejezetten barátkozós események, ahol nem mobiloznak az emberek, kerülik a klikkesedést, mindenkit szívesen látnak, programokat szerveznek.


Csak úgy az utcán odamenni valakihez tök jó lenne, de sajnos ez ma már nem működik, valószínűleg csak elijesztenéd akivel barátkozni szeretnél

2023. júl. 10. 22:45
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Miért nem lehet utcán odamenni máshoz?
2023. júl. 11. 00:14
 3/6 anonim válasza:

Mert sok a bolond, ebben a vilagban mar nem ismerkedunk olyannal aki leszolit minket a buszmegalloba. Mert ki tudja mikor ranrja elo a kest, vagy lopja el a cuccainkat.

Ha lehetosegunk is van inkabb ismerosok ismerosoivel baratkozunk, es igy tovabb. Egy baratkozasnal nem megyunk ajtostul a hazba, szepen lassan kell felépiteni. Biztos van ezer meg egy dolog amit kiszerettel volna probalni. Kezdj el eggyet, ne egyszerre az osszessel. Ha nem jon be mesz tovabb, ha az ottani tarsasag nem jon be akkor lepj egy helyszinel tovabb. Ha lehet ne legy fura, legyen nyugodt, ne beszelj tul keveset de tul sokat se. Legyel pozitiv!!

2023. júl. 11. 03:05
 4/6 anonim válasza:
Klub!!! Ott tudsz talalkozni, bestelgetni emberekkel. Kialakul. Van meg valami: vallasi kozosseg? Erdekes lehet egx bibliakor? Gratulalok es drukkolok neked! Kocsmaban, buliban nincs barat!
2023. júl. 11. 08:08
 5/6 anonim válasza:

Ha nő vagy ,

Akkor szinte mindegy, csak annyi a dolgod, hogy kimozdulj és elérhetővé teszed magadat . A férfiak oda fognak menni ismerkedni és ha nem is kapcsolat , de ismerős is lehet belölük. Ezen kívül az első hozzászóló jól írta. Csatlakozni kell meglévő közösségekhez. Nyitni kell másokra, akkor is ha elsőre nem tűnnek szimpatikusnak . ( persze a tahókat elkerülném én is :D )



Férfiként ,

már kicsit nehezebb a dolog. Ott neked kell felvenni a kapcsolatot, oda menni másokhoz . És el kell érned, hogy szórakoztató legyen veled lenniük, tehát nem mennék oda idegroncsként senkihez ( csak ha látom , hogy toleráns , segítőkész személy, akinek van ideje beszélgetni ) .

Ezen kívül szintén ott vannak a különböző közösségek és az online lehetőségek , aminek megvannak az előnyei, de sok a hátrányai is.


Hogyha nem sietsz akkor éld az életedet, próbálj ki új dolgokat, legyél mindig vidám , akár egymagadban is, legyen miről beszélgetned , ügyelj a külsődre és építsd a jövődet.

Közben jönni fognak a lehetőségek , csak meg kell ragadnod őket.


Ha sietsz akkor kissé fárasztó lesz. Minden nap építeni a kapcsolatokat , de sokkal több emberrel találkozhatsz és talán könnyebben is találsz olyat aki illik melléd személyiségben .


Illetve megjegyezném, hogy vannak olyan emberek akik simán lesznek a haverjaid ha odamész hozzájuk. Főleg ha olyat keresel aki egyedül mászkál. Valószínűleg ő is ismerkedik :)


Ha valaki oda jönne hozzám az utcán , hogy legyek a barátja. Azt mondanám oké .


Kitartást és sok szerencsét , hogy a jó emberekkel találkozz !

2023. júl. 11. 15:12
 6/6 anonim válasza:
Irtam
2023. júl. 12. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!