Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve barátkozni...

Valakinek van kedve barátkozni, haverkodni? 18 F

Figyelt kérdés

Sziasztok :) ,


Nos, most eljött az a pillanat, hogy én is kiteszem ezt a kérdést - talán lesz szerencsém és találok szimpatikus embereket! Sajnos jelenleg nincsenek sok barátaim, főleg itt ahol élek... de van sok ismerősöm, akivel jól el tudok beszélgetni meg minden, de valahogy nem érzem magam velük igazán jól, akármennyire rendesek is hozzám. Én nem mondanám, hogy magányos vagyok, mert én mindig találok olyan dolgot, amivel elvagyok, csak azért hiányoznak a (korombeli) barátok!


Na akkor írok egy pár sort magamról:


18 éves fiú vagyok, a 12. osztályba járok és jövőre fogok leérettségizni. Szabadidőmben több dolgot is szoktam csinálni; pl nagyon szeretek zenét hallgatni ( de a mai zenét nem nagyon szeretem, inkább a régebbi műfajokat kedvelem). De én is szeretek zenélni; van egy ukulelém, azon le tudok fogni egy pár akkordot – én azt nagyon szeretem, amikor van egy jó társaság és akkor együtt zenél, énekel az emeber a többiekkel :D. YouTube-ozni is szoktam, de nem nagyon szoktam rendszeresen követni videósokat. Na meg mostanában nagyon rászoktam a sportra, mármint én nem sportolok xD, de szeretek nézni sportközvetítéseket szinte bármilyen sportról. Amúgy szeretek túrázni, mászkálni is, de egyedül nincs az embernek annyi kedve ilyen dolgokhoz.


Ha szimpatikusnak találsz és/vagy talán van közös érdeklődés is, akkor nyugodtan írj rám :). Csak az a fontos hogy, ne azért írj, mert unatkozol és aztán váltunk két üzenetet és ennyi volt; mert én tényleg új haverokat, barátokat keresek és ez csak akkor működik, ha tényleg ott van a kölcsönös szimpátia és érdeklődés egymás iránt! Persze, hogy az a legjobb, ha az ember élőben találkozik, mert akkor az gyorsan eldől, hogy szimpatikus-e a másik vagy nem, de szerintem egy ilyen „online barátságnál” is egy idő után vagy kialakul a szimpátia vagy nem. Én amúgy szinte bármiről el tudok beszélgetni és én nem vagyok az a típus, aki csak magáról és a problémáiról beszél, engem ugyanúgy a másik is érdekel és meghallgatom (ha van) az ő problémáit is! Nekem tulajdonképpen az is mindegy, hogy hol beszélgetünk/írogatunk, itt vagy egy másik platformon - azt majd meg lehet beszélni. És talán majd valamikor élőben is lehet találkozni, ha egy idő után ez így kialakulna :D !



2023. júl. 12. 09:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Micsoda korrekt kérdés, bár a többi is ilyen lenne. Már csak ezért szimpatikus vagy, meg azért is, mert hosszútávon gondolkozol, nem pedig csak beszélni ideig-óráig aztán ennyi. Van közös érdeklődés is, például a zene, annyi különbséggel hogy én nem csinálom, csak hangtechnikával foglalkozok amatőr szinten (a párom énekel, neki kezelem amikor gyakorol), meg a sport nézése tévében és ha úgy van a helyszínen. Egy féle programban viszont ne számíts rám, olyanokban ahol alkoholt fogyasztanak, mert én azt nem teszem, soha, semennyit. Ha így is rendben van, szívesen barátkozom.
2023. júl. 12. 10:33
 2/14 anonim válasza:
Korban mi a felső határ?
2023. júl. 12. 12:11
 3/14 A kérdező kommentje:
#2: Hát felső határ amúgy szerintem nem nagyon létezik. Jó, az azért tényleg úgy van, hogy nehezebben menne a barátkozás egy 30 éves vagy egy 40 évessel, mert nehezebb lenne témákat találni stb. De nem kizárt, hogy idősebb emberekkel is kialakul egy barátság. De én azért azt preferálom, hogyha kb egykorúak vagyunk.
2023. júl. 12. 13:20
 4/14 anonim válasza:
23 vagyok, akkor később írok privátban bővebben :D
2023. júl. 12. 16:35
 5/14 A kérdező kommentje:

#4:

Rendben! :D

De ez amúgy nem nagy korkülönbség, legalábbis szerintem. Szóval ez nem jelent semmilyen problémát!

2023. júl. 12. 17:23
 6/14 anonim válasza:
Mik azok a régebbi zenei műfajok amiket szeretsz?
2023. júl. 13. 10:07
 7/14 A kérdező kommentje:
#6: Magyar nóta (+ mulatós), operett, retró zene a 60-as, 70-es, 80-as évekből meg a countryt is szeretem! :D
2023. júl. 13. 11:17
 8/14 anonim válasza:

Szia! Nekem lenne kedvem barátkozni, szerintem több közös dolog is lenne bennünk, ha gondolod, írj privátban is!:)

17L

2023. júl. 18. 18:28
 9/14 anonim válasza:
melyik megyében laksz?
2023. aug. 21. 01:47
 10/14 anonim válasza:
Irj ha szeretnel, szivesen baratkoznek. 😊
2023. aug. 21. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!