Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, valaki barátkozni? 18/F

Lányok, valaki barátkozni? 18/F

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves fiú vagyok, nincsenek barátaim, de már nagyon vágynék egyre, vagy akár egy baráti társaságra. Akivel tudnék beszélgetni, találkozni, elmenni erre-arra. Amit rólam tudni lehet, introvertalt vagyok elvileg, bár ez olyan téren nem látszik hogy szinte minden programban benne vagyok. Kedves vagyok, elfogadó, érzelmes, és szinte bármiről tudok beszélgetni. Dunántúlon élek, a távolság nem nagy gond, de azért ne az ország másik végén lakj. Nincsenek elvárásaim, legyél kedves és elfogadó és értsük meg jól egymást. Többet privátban:)

2023. júl. 21. 20:39
 1/9 anonim válasza:

Szia!


Én is abban a helyzetben vagyok, hogy nincsennek (túl sok) barátaim, pedig lenne itt ám körülöttem elég olyan ember, aki barátkozna velem, de sajnos ők nem igazán szimpatikusak, ezért nem barátkozok velük. Most már lassan egy hónapja vagyok ezen az oldalon aktív, de sok szerencsém még nem volt xD!

Na most az a helyzet, hogy nem lány hanem fiú vagyok...( amúgy én is 18 éves vagyok), ezért nem tudom, hogy van-e egyáltalán értelme, hogy én ezt itt most megírom, mert ugye azt írtad, hogy lányokkal szeretnél barátkozni. De mivel szimpatikusnak tűntél, gondoltam megpróbálom és írok neked. Én szívesen ismerkednék, beszélgetnék veled (félre ne érts, nem vagyok meleg, csak barátkozni szeretnék!) - talán tényleg szimpatikusnak találnánk egymást! :)

2023. júl. 21. 21:45
 2/9 anonim válasza:
Szia, ugyan nem lany vagyok de szivesen baratkoznek en is 😊 irj ha szeretnel.
2023. júl. 22. 12:19
 3/9 anonim válasza:

Szia!


Ha gondolod én szívesen beszélgetek veled a továbbiakban privátban. Látom a törekvést a kérdés alatt a barátkozásra, nem félek amiatt, hogy két mondatos üzenetekre kell, majd reagálnom.


Azt viszont szabad tudni, hogy miért lányokkal ismerkednél inkább?


18/L (és ENTP elvileg 😅, igy reagálva a tagekre is)

2023. júl. 22. 22:07
 4/9 anonim válasza:
Szerinted miert? Nyilvan dugni akar
2023. aug. 3. 19:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek a farka van az esze helyén. Van barátnőm, szeretnék barátokat is, fiúkkal meg nem jövök ki jól, nem érdekelnek.
2023. aug. 3. 22:13
 6/9 anonim válasza:
Akkor homár vagy, a homárok akarnak csak lany baratokat
2023. aug. 4. 05:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Homár, az...jó példa vagy arra miért inkább a lányok.
2023. aug. 5. 02:27
 8/9 anonim válasza:
Szia 22l pesti van pasim de a fiúkkal mindig jobban kijöttem mint a lányokkal ha kor nem túl sok szívesen barátkoznék.
2023. aug. 15. 21:34
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én is szívesen barátkozom 21 éves lány vagyok.
2023. aug. 25. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!