Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapestről vannak itt emberké...

Budapestről vannak itt emberkék akik szívesen barátkoznának?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

22 éves lány vagyok, vidékről költöztem ide pár éve, és a barátommal való szakítás után rá kellett jöjjek, hogy alig ismerek itt valakit és magányos vagyok.

Hiányzik hogy munka után kiülhessek valakivel egy cigire, néha elmenjünk bulizni, koncertekre, strandolni, vagy csak beszélgetni, szóval ha valaki szintén barátokat keres a környékről írjon nyugodtan:)



2023. júl. 22. 21:37
 1/7 anonim válasza:

Én szívesen baratkoznek de ezen az oldalon eddig csak csalódás ért.

Ha élőben megtalálsz, akkor szivesen baratkozom, altalaban az M3 / M4 es vonalán utazok reggel 8 környékén, barna hajam es szemem van, mindig van a kezemben egy könyv, sok sikert.

24F

2023. júl. 22. 21:54
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is az M3 vonalán utazom munkába, de sajnos késöbb mint te.
2023. júl. 22. 21:56
 3/7 anonim válasza:

Én ugyan nem Pesti vagyok, de többet járnék fel oda, mint amennyit járok (főként bulizni, de nem határolódok el semmitől). Ha így is gondolod, akkor én szívesen állok elébe.


21/F

2023. júl. 22. 22:00
 4/7 anonim válasza:

Szerintem nem akarnál velem beszélgetni, max ha pulcsi van rajtam, mert nagyon mély filozófikus gondolataim vannak és a nyers világot ismerve lehet lehúználak mármint érzelmileg. Ha meg levenném a pulcsim, elrohannál tőlem.


Szóval ennyit erről sok sikert.

2023. júl. 23. 00:20
 5/7 anonim válasza:

Szia, én nemrég költöztem fel Pestre, nyitott vagyok új baratsagokra. Írd le privibe az Instád, és legközelebb mehetünk együtt is bulizni.:))


20f

2023. júl. 23. 22:46
 6/7 anonim válasza:
Szívesen barátkoznék. Mi a korhatár? :)
2023. júl. 28. 16:58
 7/7 anonim válasza:

Nekem írhatsz nyugodtan, ha még aktuális és van még szabad kapacitásod rám.

24F / Budapest

2023. júl. 28. 18:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!