Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan offensive...

Vannak itt olyan offensive cyber security (hacker) pályán nem régóta dolgozó (esetleg tanuló) fiúk/lányok, akik szívesen barátkoznának? (Fura kérdésem lentebb kifejtem:D 24/F)

Figyelt kérdés

Szóval erre a pályára sodródtam véletlenek folyamán és még programozó barátokat/ismerősöket tudtam találni egyetemen vagy akár azon kívül, addig ezen a területen alig találok valakit.


Gondolom ezek után mindenkiben felmerül, hogy na de miért pont gyakorin?:D Régóta használom ezt az oldalt és titkon abban bízok, hogy ha itt találok valakit, akkor azzal biztos meglesz az összhang elvégre ugyan az a terület érdekel minket és még valamiért a gyakorit is szeretjük:D


Természetesen nincsenek nagy reményeim, de az évek alatt lepett már meg több alkalommal a gyakoris közösség, hátha megint így lesz:)


Magamról pár infó:

- Budapesten lakok

- ambivertált vagyok

- könnyen tudok barátkozni + elég beszédes szoktam lenni

- nyitott vagyok az informatikán kívül is mindenre, szóval nem kell, hogy infó legyen az egyetlen közös téma



2023. júl. 29. 21:34
 1/7 Kroms válasza:
Bennem inkább az a kérdés merült fel, hogy az ikes igéket egyes szám első személyben miért nem m-re végződve írod...
2023. júl. 29. 22:28
 2/7 anonim válasza:
Helyes vagy?
2023. júl. 30. 06:50
 3/7 Thunderfairy válasza:
Mi az az Ambivertált???
2023. júl. 30. 11:04
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 érettségi óta magyarul csak barátaimnak szoktam írni, szóval romlott sajnos a helyesírásom:(. Mondjuk a szomorú dolog az, hogy cserébe angolul se tudok teljesen helyesen írni:D


#2 ez miért lényeges információ? De ha szakmabeli vagy és ezen múlik a dolog, akkor válaszolok bármire:D


#3 az extrovertált és az introvertált között helyezkedik el. Társaságban túlzottan extrovertáltként viselkedek, de ettől független nem vagyok az, mert pár ilyen nap nagyon kimerít és muszáj egyedül töltenem egy kis időt. De ha egyedül vagyok sokat, akkor meg az húz le nagyon:D

2023. júl. 30. 11:49
 5/7 anonim válasza:
Szakmabeli vagyok, igen
2023. júl. 30. 20:25
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 hmm, ez esetben tudnál privátban írni arról, hogy a szakmán belül melyik területet szereted a leginkább? Utána eskü bármire is válaszok!:D
2023. júl. 30. 21:33
 7/7 anonim válasza:
Az egész szakmát szeretem, nem skatulyáznám be magam.
2023. júl. 31. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!