Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek nincs kedve beszélge...

Valakinek nincs kedve beszélgetni, akár találkozni Debrecenben és környékén?

Figyelt kérdés

Szívesen megismernék új embereket, de élőben nincs lehetőségem.

23 éves fiú vagyok, nem kapcsolatot keresek csak hátha megismerek itt pár jófej embert :D Lehetőleg 20-28 éves emberek társaságát keresem, de írhat mindenki persze, csak az lenne a lényege hogy ne fulladjon ki pár üzenetküldésből az egész és jó lenne élőben is találkozni a másikkal és ha túl nagy a korkülönbség akkor kicsit kellemetlen lehet :D

Szóval ha nyitott vagy az ilyen dolgokra akkor írj privit nyugodtan :D



2023. júl. 30. 15:34
 1/8 anonim válasza:
48 éves fiú belefér? Nagyon fiatalos vagyok.
2023. júl. 30. 17:47
 2/8 anonim válasza:
47 ff
2023. júl. 30. 19:28
 3/8 anonim válasza:
#1 🤣🤣
2023. júl. 30. 21:58
 4/8 anonim válasza:
Én benne vagyok
2023. júl. 31. 14:56
 5/8 anonim válasza:

Az a baj, hogy jellemzően pár üzenetküldés után derül csak ki, hogy két ember egyáltalán találja-e a közös hangot, és ha nem, akkor kifullad a beszélgetés, szóval előre nem ígérnék semmit :D

amúgy 25/F Debrecenből

2023. júl. 31. 20:22
 6/8 anonim válasza:

23/L

Nagyfokú unalom miatt, illetve munkahiány miatt is szívesen mászkálok hétvégenként Debrecenben. Igaz, másfél óra az út oda, de nah. XD

Szóval én is szívesen jövök s megyek arra. :D

2023. aug. 2. 10:17
 7/8 anonim válasza:
Írhatsz nekem is nyugodtan.:D
2023. aug. 4. 19:31
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Én 33 éves, nehéz kapcsolatban élő nő vagyok, de szívesen beszélgetek. Én is debreceni vagyok, bár jelenleg nem ott lakom.

2023. aug. 7. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!