Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van olyan lany aki szeretne...

Van olyan lany aki szeretne baratkozni? 17/L

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 23:29
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Csak lány?
2023. aug. 5. 23:47
 2/29 anonim válasza:
Igen
2023. aug. 6. 00:10
 3/29 anonim válasza:
Koszi nem mentalis problemaim vannak biztos utálsz sajnálom, nem akartam megszüketni, mibd az én hibàm bocsi sajnálom
2023. aug. 6. 01:06
 4/29 anonim válasza:

Így hogy azon kívül hogy 17 éves vagy és lány de semmi mást nem sikerült kiböfögnöd magadból, legalább egy 2 mondatos bemutatkozást hogy mi az érdeklődési köröd stb... kössz de szerintem az intelligenciád nincs olyan fejlettségi szinten hogy érdmes legyen veled szóba állnom.


szintén 17/L

2023. aug. 6. 03:38
 5/29 anonim válasza:
Igen de csak érdekből.
2023. aug. 6. 03:58
 6/29 anonim válasza:

4: Na te aztán bemutatkoztál. Gondolom új baráti társaságban is így köszönsz. Ahogy jöttél, most már mehetsz is.

Kérdező én inkább veled beszélgetnék, mint a négyessel. 30/F

2023. aug. 6. 05:58
 7/29 anonim válasza:
6: De veled senki nem akar beszélgetni, mert annyi eszed sincs, mint egy zsák krumplinak. Nem kell, azzal a hátsó szándékkal a kérdező védelmére kelni, hogy majd ezután hátha szóba fog veled állni, de hát ugye ettől nem lettél lány, sem barátságos, csak egy újabb középkorú, aki gyerekkel akar beszélni, ebből van a fiatal lányoknak elég, sőt.
2023. aug. 6. 06:29
 8/29 anonim válasza:
7: Ahhoz képest, hogy milyen “intelligens” vagy, teljes tévedésben vagy. Megmutatom hogyan kellene használnod a fejed. Először is, nem keltem a kérdező védelmére. Másodszor, ha így is tettem volna, azt pont hogy melletted tettem volna, mert te olyan intelligens vagy, és az intelligencia szexi, szóval inkább azt választanám, mint egy butácska lányt. Amit megjegyzek te állítottál be annak, nem én, és valószínűleg nincs is igazad, és egyben csak hipotézis lehet részedről, mert ténnyel nem tudod alátámasztani. Amúgy a kérdező egy korrekt kérdést írt ki, egy feltett kérdéseknek szánt oldalon. Mint azt a neve is mutatja. Szóval ha ki is álltam volna valaki mellett az pont te lennél, te lettél volna. De amilyen csodás embernek bemutattad magad, és azóta is folytatod, inkább választok beszélgető társamul, nem is tudom.. , egy katica bogarat, mint Téged. Szerintem még ebbe a kis apróságba is több kedvesség, és érzelmi intelligencia szorult, mint beléd valószínűleg. Amúgy ha megfigyeled, én nem ajánlkoztam beszélgetésre, csak megjegyeztem, hogy ha választanom kellene, akkor inkább ő, mint te. De ez nem szabja feltételül, hogy valóban beszélgetni is fogunk. Az életkoromat meg már ne is keverjük ide. Ha magamra venném a sértéseidet, most biztosan nagyon sírnék. Egy 17 éves lány megkarcolt. Remélem az intelligenciád nem fertőző, hisz oly jó krumlinak lenni. :) Talán inkább krumplibogárral kellett volna beszélgetést kezdeményeznem? (: Lehet. Olyan jó hogy már hátsó szándékokat is feltételezel rólam. De legalább nem azt feltételezted rólam, hogy már mindkettőtöket is meg akarom dugni. Mondtam hogy nem vagy túl intelligens. 😅 Mondjuk mostani tapasztalataim szerint beszélgetni is veszélyes… Szóval ezt most nem róvom fel tévedésednek. Viszont abban kijavítalak, hogy a 30 nem középkorú. A 30 az csak 30. Tervezek több mint 100 évig élni, szóval még százalékban sem vagyok közel a feléhez. Én sem gondolom rólad, hogy csak egy kis pisis vagy, pl mert csak még nem vagy nagykorú. Nem akarok veled beszélgetni. Írni viszont szeretek. Jó reggelt. És egyben szia. 👋 (nem)
2023. aug. 6. 06:53
 9/29 anonim válasza:
Nyolcaska vedd már be a reggeli gyógyszered! :D
2023. aug. 6. 06:58
 10/29 anonim válasza:
8: Nem szeretnék veszekedni veled, megvan a véleményem, meg nincs kedvem még egy novellát olvasni. Annyi titkot árulnék el, hogy nem a 4-es válaszoló voltam szóval mellé lőttél a nagy részében. Neked is jó reggelt meg ilyenek. (Most a 7-es voltam, csak nehogy megint félreértés legyen)
2023. aug. 6. 07:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!