Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek dumálgatni...

Van kedve valakinek dumálgatni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztook😁


Holnap költözöm Budapestre tanulmányok miatt, alig vannak ott ismerőseim és szeretnék Budapest és környékén lakó embereket megismerni, akár szintén egyetemistákkal, akár dolgozó vagy középsulis emberekkel. Igazából a lényeg hogy fiatalokat ismernék meg akik elérhetők a környéken, vannak fiú és lány barátaim is úgyhogy nemtől függetlenül ismerkednék.

Egészen nyitott és normális vagyok, eddig mindenhol megtaláltam a helyem, ismertem meg embereket úgyhogy nem nehéz velem megtalálni a közös hangot.

Szeretek olvasni, filmezni, sorozatozni, zenét hallgatni, videójátékkal játszani, eljárni haverokkal erre arra, bárokban italozni és játszani. Még Budapesten szeretnék elkezdeni edzeni is, sportolni valamit.



2023. szept. 1. 09:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy én 20 éves srác vagyok.
2023. szept. 1. 09:19
 2/16 anonim válasza:
Kisebb méretű srác is írhat?
2023. szept. 1. 09:27
 3/16 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz kedves 2-es? Nekem nem számít a magasságod.
2023. szept. 1. 09:29
 4/16 anonim válasza:
Más méretre gondoltam. Eléggé visszahúzódó vagyok, mert eléggé kicsi a mérete sajnos.
2023. szept. 1. 09:32
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok homoszexuális sem biszexuális kedves 2-es. Van meleg ismerősöm és nincs is vele bajom, ha gondolod irhatsz, de ha olyan céllal teszed hogy párt keresel arra nem én vagyok az embered, valamint az önbecslési problémádon sem segíthetek😕
2023. szept. 1. 09:41
 6/16 anonim válasza:
Nem pesti vagyok, de gyakran járok arrafele, ha gondolod írj! 20L és szintén egyetemista
2023. szept. 1. 09:45
 7/16 anonim válasza:
Na, a hatosnak már jók lesznek a méretei! 🤣
2023. szept. 1. 10:17
 8/16 A kérdező kommentje:
Miből gondolod 7-es?
2023. szept. 1. 10:46
 9/16 anonim válasza:
Tudom.
2023. szept. 1. 10:47
 10/16 A kérdező kommentje:
Mit?
2023. szept. 1. 10:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!