Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátozni? depressziós,...

Valaki barátozni? depressziós, videojátékfüggő, incel és szociális fóbiás vagyok. 20F

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 19:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
20 évesen nem lehetsz még incel, nyugi lesz jobb.
2023. szept. 5. 19:54
 2/14 A kérdező kommentje:

"nyugi lesz jobb.

"


azon meglepődnék

2023. szept. 5. 20:02
 3/14 anonim válasza:

20 évesen incel? Fiúknál ennyi idősen még teljesen normális, ha nem volt barátnőjük. Akikkel huszonévesen ismerkedtem 22-28 közötti fiúkkal, a legtöbb teljesen tapasztalatlan volt lányok terén.

A szociálfóbia pedig elég jól kezelhető egy megfelelő terápiával, és azzal együtt a videójáték függőséged is enyhülhet, mert valószínűleg a köze van egymáshoz.

A depressziód nem tudom, mennyire súlyos, de abból sem lehetetlen kigyógyulni.

2023. szept. 5. 20:11
 4/14 anonim válasza:
20 éves vagy,van még 4 vagy 5 éved amikor már komolyabban kezdhetsz aggódni. Nincsenek itt jó válaszok egy ilyen témánál, max a hit ,hogy egyszer sikerrel jársz és addig is emelt fővel jársz az emberek között. Hidd el én megértem, ugyanebben a cipőben járok csak pár évre előtted. Tisztában vagyok vele, hogy egyeseknél milyen lelki deformációt tudnak ezek okozni és senkinek sem kívánom.
2023. szept. 5. 20:49
 5/14 anonim válasza:
Nem vagyok öreg, 20 vagyok... De mi az az "incel"?
2023. szept. 5. 21:11
 6/14 anonim válasza:

"incel" - ezen én is gondolkodtam már.


Lehet, hogy a CINCOGÓ EGÉRKE(?) jelző félig gunyoros, félig tréfás kifejezése?


Jelentése: jaj, úgy félek az egész világtól, hogy majdnem becsinálok!

2023. szept. 6. 03:01
 7/14 anonim válasza:
1-2 ital társaságában én bárkivel leülök barátkozni. Ha ennél többet akarunk inni, akkor lehet énekelni, vagy csak karon fogva belökjük egymást az árokba hazafelé menet. Ez még beleférhet én szerintem a barátkozás fogalmába.
2023. szept. 6. 03:31
 8/14 anonim válasza:

5,6

Eredetileg azt jelentette, hogy szexelni akarna, de nem tud (mert nincs hozzá partner). Ma már kb. beszólásnak számít, mert az incelek a nőket hibáztatják, és spk marhaságot össze tudnak hordani. Legalábbis a hangosabbak

2023. szept. 6. 03:39
 9/14 anonim válasza:

5


Az incel az angol involuntary celibate (önkéntelen cölibátus) forgalomból származik. Lényegében olyan férfiakra használják akik mentális instabilak és nem tudnak találni szexuális partnereket. De mostanra már átformálódott egy szubkultúrává nyugaton és megjelenősen magas százalékuk transzneműként végzik. ("incel to transcel pipeline")

2023. szept. 6. 10:32
 10/14 anonim válasza:
Milyen jatekokat jatszol?
2023. szept. 6. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!