Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Létezik olyan alkalmazás ahol...

Létezik olyan alkalmazás ahol KIZÁRÓLAG barátokat lehet keresni? És nem megy át az ismerkedés a másik fél részéről valami perverz nyomulós dumába..

Figyelt kérdés
Tudom ennek az esélye kb 0 de azért érdekel van-e ilyen.😅

2023. szept. 28. 21:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha lány vagy akkor saját nemedben érdemes keresni, én utálok lányokkal barátkozni ha van barátjuk, kit érdekel egy olyan lány aki más férfié, és én csak lelki szemetese lehetek. Gondoskodjon róla a pasi, jah az nem, de övé a lány lényegi része
2023. szept. 28. 21:34
 2/11 anonim válasza:

Itt is lehet! Csak őszintén tisztázni kell az elején, hogy ki mit akar.

Arra meg hamar rájönni ha a másik, csak be akarja mesélni hogy nem akar többet!

Nekem innen is több ellenkező nemű beszélgetőtársam van és hosszabb ideje...és jól el vagyunk.

2023. szept. 28. 22:57
 3/11 anonim válasza:
Nem, itt nem lehet. Felejtsd el. Csak férfiak fognak érdeklődni, az elején elhitetik hogy nincs semmilyen hátsó szándékuk amíg a bizalmadba férkőznek. Utána mikor már kezded beleélni magad, megmutatkozik a valódi arcuk is. Az összes lyukra megy. Tapasztalat
2023. szept. 29. 11:26
 4/11 anonim válasza:

3-as

Én őszinte vagyok, nem barátkozom ezért nem szoktam írni, ilyen van pasim de uncsizom keresek egy vesztest szemetesnek

2023. szept. 29. 11:33
 5/11 anonim válasza:
persze hogy van.
2023. szept. 29. 17:32
 6/11 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy van. Téged csak az alkalmazás megléte érdekel vagy barátkoznál is?
2023. szept. 29. 20:18
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 barátkoznék is
2023. szept. 29. 22:18
 8/11 anonim válasza:
Én nem vagyok alkalmazás, de néha leveleznék. Ha hobbikat, érdeklődési kört írnál kiderülne van e közös téma.
2023. szept. 29. 22:23
 9/11 anonim válasza:

#7

Akkor próbálkozhatsz itt is!

Az a jó hogy van tiltás lehetőség, így ki tudod szűrni, vagyis ha rájössz tilthatod a "perverz nyomulós dumás"-okat!🙂

2023. szept. 29. 22:55
 10/11 anonim válasza:
Ha tényleg barátkozás, beszélgetés a cél, akkor írj
2023. okt. 1. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!