Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan emberek aki...

Vannak itt olyan emberek aki anime kedvelők és szeretnének barátkozni?

Figyelt kérdés

29 F vagyok és olyan barátokat keresek aki szintén szeretik az animéket.


Én inkább az elvont horror és isekai típusú animéket kedvelem.


De jókat röhögtem a Baki - n is xd.


Egyik kedvenc anime amit szeretek az Overlord.



2023. szept. 28. 23:54
 1/5 anonim válasza:

Heh, én még csak most kezdtem el folytatni az Overlord-ot. Az első 2őt láttam, most nézem a 3.at.

Meg a Jobless reincarnation (vagy hogy van agolul) 2 évadának első felvonását is most fejeztem be.

2023. szept. 29. 12:41
 2/5 anonim válasza:
Oh én csak 18 vagyok meg egyébként is inkább shoujo animéket nézek😂
2023. szept. 29. 19:54
 3/5 anonim válasza:
Na igen, ezért szoktam nevetni pl mikor csinálnak egy animés csoportot, hogy az jajj de jó lesz majd mindenkivel csetelni. Aztán kiderül, hogy vagyunk 40en, 40 különböző stílussal, aztán síri csend.. 😂
2023. szept. 29. 20:00
 4/5 A kérdező kommentje:
igazából shoujo animéket is megnéztem már nem is egyet de nem tudtam hogy ez külön típus xd
2023. szept. 30. 23:03
 5/5 A kérdező kommentje:

én igazából mindent megnézek mert egy csomó kellemes meglepetés volt akármilyen is legyen szólva amit írtam az a main irány vonal de hát ki eszik csak egy felé fagyit nem?


írjatok nyugodtan ha van kedvetek barátkozni!

2023. szept. 30. 23:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!