Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni velem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és mocskosul magányos. Szeretnék korombeliekkel beszélgetni, de egyszerűen képtelen vagyok rá, annyira rettegek, hogy valamit rosszul csinálok, és hülyének tűnök. Arra gondoltam, hogy esetleg itt beszélgethetnék/barátkozhatnék valakivel, mert így talán könnyebb, mint élőben.

Ha te is magányos vagy, vagy csak szeretnél valakivel társalogni az alább feltüntetett témákról, akkor szívesen várom, hogy rám írj privátban! :)


Kedvenc témáim (más témákban talán nem is vagyok túl jártas): Transformers (ez az abszolút kedvencem :D), Szilmarilok (a Gyűrűk urát és a Hobbitot csak filmen láttam, de ezt már olvastam is és nagyon tetszett), fiataloknak csinált animációs sorozatok (pl.: Bagolyház, Gravity Falls, She-ra és a lázadó hercegnők), Hazbin Hotel és Helluva Boss, 15. századi magyar történelem, LMBTQ jogok. Imádom a fanfiction-öket, szeretek kitalált szereplőket shippelni egymással, és egy igazi fangirl vagyok. Magam is szeretek történeteket írni, korábban elkezdtem egy Transformers fanfiction-t, bár ezt még nem fejeztem be, most pedig épp egy fantasy regényen dolgozok (ha ugyan nevezhető regénynek ez a "csoda").


Igazából ennyi, ha van kedved beszélgetni írj bátran!



2023. okt. 3. 11:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
Pedig a Szilmarilok nem egy könnyű olvasmány. :) Le a kalappal kérdező.
2023. okt. 3. 12:36
 2/15 anonim válasza:
Írj.
2023. okt. 3. 12:36
 3/15 A kérdező kommentje:

2, Ezesetben szeretnék köszönetet mondani neked, amiért megkíméltél attól a szörnyű felismeréstől a későbbiekben, hogy mi ketten sajnos túlságosan is különbözünk egymástól. Köszönöm! :)

Tényleg borzalmas dilemma lett volna a mégnagyobb magány és az elveim elárulása között tipródni a későbbiekben.

2023. okt. 3. 12:53
 4/15 A kérdező kommentje:

3, köszi :D.

A legviccesebb az egészben az, hogy nekem a Hobbit sokkal nehezebb olvasmány volt ( félig sikerült elolvasnom, de utána már nem bírtam tovább. Túl sok volt a tájleíras xd)

2023. okt. 3. 12:55
 5/15 anonim válasza:
Ez tényleg érdekes. :D Pedig azt szánták mesének. :D
2023. okt. 3. 13:02
 6/15 A kérdező kommentje:
Igaz. De a Szilmarilok pörgősebb :D
2023. okt. 3. 13:04
 7/15 anonim válasza:
Akkor lehet, hogy én is elolvasom. :) Bár eddig csak riogattak vele.
2023. okt. 3. 14:57
 8/15 anonim válasza:
1-2: Pedig ti is ezekről a témákról beszéltetek most, hiszen erre reagáltatok, a többire nem ;)
2023. okt. 3. 15:00
 9/15 anonim válasza:
Ha valorantozol játszhatunk
2023. okt. 3. 15:44
 10/15 anonim válasza:
az LMBTQBBQ résszel nagyon elrontottad, de biztos lesz így is aki majd harapni fog a friss húsra bb
2023. okt. 3. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!